Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ugyerzem nem szeretem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyerzem nem szeretem a parom, de megis, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bele gondolok milyen lesz a jovonk,imadok vele lenni,belegondolok,hogy ossze koltozunk ilyenek. De megis ugyerzem nem szeretem. Ez normalis? 2eve vagyunk egyutt.
2017. júl. 7. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy vagy csupan mar "megszokas"? Lehet nem szerelembol szereted mar csak a ket ev alatt kialakult kotelek osszetart benneteket. Lehetseges?
2017. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeretem de aggodom,hogy kiszeretek belole. Nem akarok szakitani vele. Csak aggodom.Varom,hogy talalkozzunk is.
2017. júl. 7. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor viszont ne aggodj, barkinek lehetnek kisebb "melypontjai" amikor ugy erzi nem szereti igazan a parjat de valoban odaig van erte, nekem is volt mar ilyen neha de nagyon szerelmes vagyok :) #1es
2017. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen mostanaban lelkileg nem vagyok a toppon. Es az a baj nagyon sokat dolgozik a parom,ezert hetvegen talalkozunk csak. Hianyzik.Jovoheten megyunk nyaralni,es nagyon varom mar.Nem ertem miert jott ez a gondolat.
2017. júl. 7. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Öhm ne gondold ezt butaság. Ilyen nincs hogy kiszeresd . Bátran szeresd nyugodt lehetsz mert szeretve vagy örülnöd kéne nem felhagyni vele . Gondolj bele jobb helyzetbe vagy mint több olyan páros aki csak egy buta dolog miatt szakitana. Kérlek ne tedd.
2017. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!