Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy új barátom és azthitte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy új barátom és azthittem szeretem és ugyérzem, hogy mégsem. Még nem irtuk ki facebookra és nemis akarom. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
:D

#Facebook #barát #új #akarat #úgyérezni #mnondani
2012. ápr. 17. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És lőn XXI. század, mikor egy kapcsolat a Facebookon kezdődik. "Kiírás születik" c. műsort nem csinálna valaki?
2012. ápr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Még nem írtuk ki facebookra... anyám.. ennyi elég is volt.

Na jó, bocsi, lássuk be, a mai fiatalok ott élik az életüket... Szóval szerintem pont így mondd meg neki, hogy te nem szeretnéd, ha kiírnátok és kész, mert még bizonytalan vagy. Nem kell ebből nagy ügyet csinálni, főleg ha még a facebookra sem írtátok ki :-)

2012. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,hogy VÉGE.
2012. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
NEM ÍRTUK KI FACEBOOKRA?! Olyan idegesítő, hogy manapság már minden a facebookon történik...:S
2012. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Mondd neki, hogy varázsolni akarsz, és ha beleegyezik, mondd: csiribí csiribá szingli vagy!
2012. ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocs az offért, de én mai fiatal vagyok (14 éves) és szerintem nem kellene általánosítani, mert nagyon sokan tartják hülyeségnek a facebookot, köztük én is. nem kellene ezzel megvádolni a mai fiatalokat, oké h ez igaz sokukra, de NEM MINDENKIRE -.-
2012. ápr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem mindenkire, de elég sokakra, valljuk be.
2012. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!