Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennének ha a neten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének ha a neten megismert srác külsőre nem jönne be?

Figyelt kérdés
Megismertem neten egy srácot, de képet sokáig nem láttam róla. Belsore nagyon bejön, amit eddig megismertem és simán össze is jönnék vele ha élőben is találkoznánk. Viszont kiderült hogy külsőre egyáltalán nem jön be. Mit tennének? 19/l
2017. júl. 7. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyenkor szokott a srác belekerülni a friendzone végeláthatatlan labirintusába... :)


Na de komolyra fordítva a szót, képet láttál vagy élőben találkoztatok? Lehet, hogy élőben van neki egy olyan kisugárzása ami miatt úgy is tetszeni fog, ha nem tetszik képeken. Nekem volt olyan lány, aki képeken nemhogy nem fogott meg hanem egyáltalán nem tetszett, de amikor találkoztunk egyből nagyon durván elkezdtem vonzódni hozzá. Amíg nem találkoztok élőben, szerintem ne ítélj meg semmit előre! Ha meg már igen, akkor lehet hogy fájni fog neki (én is voltam ilyen helyzetben), de nincs más, mint a barátság. 20f

2017. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Amíg élőben nem ismersz valakit,ne határozd el,hogy összejönnél vele,mert akkor ez lesz belőle.

Külső vonzalom nélkül egy kapcsolat olyan,mint egy üzemképtelen Ferrari.

2017. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a helyzetben voltam/vagyok. Nekem is tetszik a gondolkodása, a poénok, amiket nyomat, és így az egész belső kisugárzása. Mindig nagyon jól el tudok vele beszélgetni, és ez már egy fél éve tart. Kicsit több mint fél éve. Képet én sem láttam róla sokáig, de aztán kértem, mert kíváncsi voltam, mégis hogy néz ki. Nem mondanám azt, hogy ronda, mert egyáltalán nem az, csak egyszerűen nem a zsánerem. Először picit talán meglepődtem, viszont továbbra is beszélgettem vele, mert nekem a belső nagyon fontos, és az pedig totál megfogott. Ennek ellenére én csak barátnak fogom tekinteni, mert bár összejönnék vele nagyon szívesen, a távolság több mint 3000 km, én pedig semmiféleképpen nem akarok távkapcsolatot fenntartani.

Én is azt tanácsolom, hogy találkozz vele élőben, mert lehet, hogy a kisugárzásától dobsz egy hátast. Csak ezért nehogy eltávolodj tőle. :) 19/L

2017. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is beszélgetek már egy fiúval pár hónapja. Bevallom a külseje nem vonz túlzottan, de személyiségre mintha rokonlelkek lennénk. Nem kizárt, hogy egyszer majd fogunk találkozni. :)
2017. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a belső az elsődleges, én mindig összejöttem azzal, aki belsőre bejött, akkor is, ha amúgy nem egy Adonisz.

A férjemmel mázlim volt, mert ő még jól is néz ki :)

2017. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
engem ilyen esetben szoktak lekoppintani, de amíg nem látnak, addig meg néha megkapom hogy "olyan rendes srác vagy, nem is értem miért nincs barátnőd"...
2017. júl. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

Pontosan így voltam. Igaz, hogy elég korán küldött képet magáról a srác, és akkor is kicsit ledöbbentem rajta. Volt, hogy kicsit szerkesztettem magamnak a képeit, mert pl tele van az arca nagy pattanásokkal, de azok nélkül elég helyes.

De aztán a személyisége győzött, megbeszéltük, hogy találkozunk, és az alapján kitaláljuk, hogy összejöjjünk-e. Mikor leszállt a vonatról és megpillantottam, nagyon elbizonytalanodtam. Szegény nagyon csámpás, sovány de magas, görbe a háta, a haja hosszú, kócos volt és csupa zsír, a feje meg a szokásos durván pattanásos és a borotválkozás sem sikerült a legjobban. Megöleltük egymást, randiztunk egyet, elcsattant pár csók is, és összejöttünk. :)

2 és fél éve együtt vagyunk távkapcsolatban, azóta sokat segítettem neki a kinézetében. A haját nem növeszti már meg, együtt edzünk, hogy vastagodjon, a háta miatt volt tornán, a pattanások ellen pedig sok mindent kipróbáltunk. Sokkal jobban néz ki, mint először, és halálosan szerelmes vagyok belé. :) Még mindig nem egy álompasi, de számomra mégis az, és úgy tetszik, ahogy ő van, az peig nem érdekel, hogy ki mit gondol. :)

2017. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!
2017. júl. 9. 14:14
 9/9 anonim ***** válasza:

#7: "2 és fél éve együtt vagyunk távkapcsolatban, azóta sokat segítettem neki a kinézetében. "

Az a helyzet, hogy magától igénytelen volt, akkor "belülről" még most is az, mert nem önszántából tette,hanem te csináltad vele.

Ha egy ember egy igénytelen emberrel jön össze, akkor ő sem igényesebb.

Én nem vagyok felszínes ember, sőt...de te mélyen alulra raktad a lécet. Bocsi.

2017. júl. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!