Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-25 éves srácok! Ti felhívná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves srácok! Ti felhívnátok a strandon megismert csajt? (Lent részletesen)

Figyelt kérdés
Ma lenn voltam egy közeli tónál egyedül, és megláttam egy nagyon jó pasit, aki nem messze tõlem olvasott. (Egyedül volt.) Én már úgyis untam, hogy minden férfi megnéz vagy odadobja a labdát, stb., ezért megkérdeztem, hogy odatelepedhetnék-e mellé. Jófej volt nagyon, beszélgettünk, meghívott egy salátára, aztán haza akart vinni motorral, de elutasítottam, mert kocsival voltam. Cseréltünk számot, de nem tudom, hogy csak udvariasságból-e. Szerintetek? Hallok még felõle? ;) 20/L

2015. jún. 14. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Mágikus 3 nap sztem felhìv!
2015. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Csak kíváncsiság, hogy honnan lett volna sisakod a motorra?


Egyébként én nem hívnám fel, várnám, hogy kezdeményezzen. De ez lehet, hogy hülye taktika. :D

2015. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján, amit leírtál, szerintem esélyesebb, hogy felhív, minthogy nem. Jó jel, hogy meghívott valamire.Én is felhívnálak, mert szimpatikus, hogy te lány létedre mertél kezdeményezni.
2015. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!