Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy vagodjak be nala? 14/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vagodjak be nala? 14/L

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki elegge kihasznalt, viszont en igy is halalosan szerelmes vagyok bele. Minden eleg zavaros, abba se vagyok biztos, hogy tisztaban van azzal, hogy mit csinal(t). A lenyeg az, hogy par alkalommal olelgetett, meg megfogta a kezemet aztan megtudtam, hogy nem szerelmes belem csak jol esik neki.(nem nekem mondta, hanem az egyik kozos haverunk beszelgetett errol vele es elmondta nekem). Tehat en ennek ellenere is halalosan szerelmes vagyok bele, es szeretnem ha ez kolcsonos lenne. Mar mondott masnak rolam olyat, hogy szep vagyok meg jo fej, de nekem ez nem eleg. Hogyan erjem el, hogy o is vonzodjon hozzam? Vmilyen tippeket tudnatok adni?

2017. júl. 7. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Háh te nem vagy normális :D :D :D nemrosszból de hogy lehetsz ennyire butuska? Tudom hogy kihasznált de akkor is szeretem.. Megint lemegyek hídba :D :D De tudod mit ? a te dolgod :D vágódj be nála aztán mégjobban kihasznál.. takaríts,főzz,moss,tálald az ételt,sz.p le,menj a boldba,menj a büfébe,adj pénzt,vegyél nekem ezt azt.. egyszóval csicska leszel.. előbb utóbb ez fog rád várni ha nemtudsz uralkodni az érzelmeiden.. sok sikert
2017. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Velemenyedet talan meg el is fogadnam, ha nem ilyen szinten lekezeloen fogalamazfad volna mag:) Edes eletkem szted egy 14 evesnek mennyi tapasztalata van az ilyen dolgokban?<3

Ui: nem azzal van a problemam h negativat ir hanem azzal h milyen megfogalmazasban, tehat negativumot is "szivesen" fogadok

2017. júl. 8. 08:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Édes életkém? vigyázz hogy miket irkodsz..én nem a pasid vagyok.. mand annak mondhatod kislnány.19F
2017. júl. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És csinálj amit akarsz a te életed.. ne tőlünk kér tanácsot mert úgy se azt fogod csinálni.. ennyi végeztem
2017. júl. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Drága kicsi szivem. (Ha már te is édes életkémezel. Falra mászok az ilyen cuksi rózaszín felhőcskés faxságoktól. Na de drága kicsi szivem, ez így mióta kihasználás?? Megölelt!?? Jézusom szerintem máglyán kellene égnie mert meg mert ölelni. Én regeteget táborozok és rengeteg fiú haverom van és nem mondom azt hogy te .......... ........... Mert megmertél ölelni és hogy csak kihasználsz. Megfogta a kezed!? Szerintem vágjuk le azonnal a kezeit mert hozzád ért. Szóval a kihasználás nem itt kezdődik. Am meg azt csinálsz amit akarsz.
2017. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
<3333333 koszonom dragam
2017. júl. 8. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!