Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a legjobb...

Mit tegyek ha a legjobb barátnőm 3. osztály óta ugyan az a srác mellett ül és szerintem bejönnek egymásnak, de a srác nekem is bejön! Hogy vágódjak be nála? Mit tegyek

Figyelt kérdés
(lány vagyok)

2017. márc. 2. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha bejönnek egymásnak,minek akarsz közéjük állni? Meg,ha a "legjobb barátnőd",akkor eszedbe se jutna ilyen. Mindig a foglalt f@$z kell,igaz? :|
2017. márc. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet nem jól fogalmaztam! Nekem tetszett először.
2017. márc. 3. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehettek valami jó barátok akkor... :/ sajnállak, hogy ilyen önző vagy.
2017. márc. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hagyd inkább. Ha bejönnek egymásnak, a barátnődet pedig igazi barátnődnek tartod, örülj a boldogságának, valamint sose fuss egy fiú után! :)
2017. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én azt mondom, hogy mond a fiúnak nyilvánosan meg azt hogy szereted vagy szeretnél vele járni mert nem gáz szerintem ha egy aranyos lány mondja ezt MINTHA egy fiú mondaná ezt s mégsem jönne a fiúnak össze. Azzal a fiú elveszti a macsóságát vagyis a barátai szemében már nem lessz az aki.

De egy lány mint te csinálhatod azt hogy ha el utasít akkor esetleg kicsit úgy csinálsz mintha le ragadtál volna majd úgy teszel mintha nem is érdekelne és azzal el is van felejtve

2020. jan. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!