Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A ducibb, teltebb lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ducibb, teltebb lányok, vagy úgy unblock a lányok szeretik a hasonlóan ducibb, mackósabb fiúkat/férfiakat?

Figyelt kérdés
2017. júl. 7. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem peldaul nem jonnek be, de baratnom peldaul duci es neki csak teltebb bartai voltak, szoval gondolom van ilyen.
2017. júl. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van ilyen.
2017. júl. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Mondok valami érdekeset, bár tuti, hogy téged nem fog érdekelni...

Az "unblock" az helyesen írva "en bloc"

2017. júl. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia :) Én úgymond teltebb, ducibb lány vagyok és nem igazán külső alapján ítélkezem, de azért ne legyen szegény srác 40 kg, mert ráülök oszt ketté törik :D úgyhogy belegondolva igen a macisabb fiúk "jönnek be" (nem szeretem ezt a szót) 14/l
2017. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom magam ducinak, de azért 20 kilós se vagyok... De egyértelműen a mackósabb alkatú fiúk jönnek be. Valahogy nem tartom vonzónak a pálcika lábakat. És azt se jó hallani, ha egy fiút megkérdezek, hány kiló, és vagy kevesebb vagy ugyanannyi mint én.. Sztem egy 10 kiló kell, hogy több legyen, de ez persze izom is lehet ;)

Ez persze az én személyes véleményem. 16l

2017. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én szintén a telt lányokat szeretném csak ugye rajtam a fölösleg nem izom és így semmi esély bárminek is ez egy részt tapasztalat is sajna.
2017. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6-os, hidd el nekem se, pont azért raktam föl a kérdést, mert én nem izomban vagyok mackós :D
2017. júl. 14. 23:35
 8/9 anonim ***** válasza:
#5-ös voltam, nekem egyáltalán nem baj, ha valaki "nem izomban mackós", ne csüggedjetek!!
2017. okt. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8-as, köszi ez megnyugtató :D ;)
2017. okt. 25. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!