Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most nem érez hasonlóan....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nem érez hasonlóan. Később még szerelmes lehet belém?

Figyelt kérdés

18 évesek vagyunk, osztálytársak most ballagtunk. 1 hónapja írtam rá a tökéletes lányra. A 8 év alatt szinte sosem beszéltünk. Kezdetben mindig egyből válaszolt, visszakérdezett, smileykat küldött, majd egyik pillanatról a másikra ez megszűnt, ritkábban váladzolt, volt, hogy abszolút nem is reagált, előben kellett megkeresnem.

2 napja egy rövid beszélgetés keretében utaltam rá, hogy tetszik és többet szeretnék barátságnál, de szerelmet nem vallottam neki :D

Írta, hogy nem akar megbántani, de idáig nem is beszéltünk és nem tudta, hogyan reagáljon, mert ő nem érez úgy, ahogy én.

Én részben úgy érzem kiábrándulhatott belőlem, de szinte nem is ismerjük egymást, így picit fura a kijelentése, stb.

Felajánlottam, hogy szívesen beszélgetek vele tovább, de nem reagált.


Szerintetek van rá esély, hogy később "meggondolja magát" ?

Kérésre szívesen szolgálok több infoval :)


2016. máj. 9. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyi infóból is leszűrtem, hogy k'rvára leszar. Neked is látnod kéne.
2016. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fruzs33 ***** válasza:

Nem hiszem,hogy sok esélyed van egy ilyen csajnál.

Bár nem ismerem az egész történetet,de a leírtakra ennyit mondhatok csak.

2016. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors valaszokat! Nem estek jól, de ez az igazság, el kell fogadni :D Az a gond, hogy én is tudom, de nem bírom elfogadni. Ennyire még nem voltam szerelmes senkibe, és úgy érzem nem bírom elengedni, holott nem is volt köztünk beszelgetésen kívül más....

Később sem sülhet ki ebből semmi jó? :D

Elég nehezen teremtek kapcsolatot, bátortalan vagyok, aszociális, stb stb szóval "jól összejöttek" a dolgok :D Úgy érzem nem fogok más hozzá hasonlót találni. Mondjuk ezzel tuti csak mégjobban kicsináom magam

2016. máj. 9. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki?
2016. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem rosszindulatból mondom, de ez nem segít túl sokat. Alapvetően nem vagyok az a magabiztps típus és egyáltalán nincs egészséges szinten az önertékelésem, stb. Erről csak annyit, hogy más, ahogyan én látom magam és teljesen más lehet, ahogy mondjuk ő engem :)

De hogy valaszoljak is - bár nem fogom túlzásba vinni, és tudom miért kérdezed, de kihagyom azt a részt :D. Majd' 2 méter magas vagyok, nem izmos, de nem is vézna, nincs pocakom, nem vagyok pattanásos, a megjelenésemre (higiiénia, öltözködés) kétlem, hogy lehetne panasz. Képet nem küldök, de én is ennél a résznél akadtam el. Nem vagyok az esete, ez a legvalószínűbb. Az meg hogy később változik e a véleménye, majd kiderül... Ezzel szerintem meg is válaszoltam a kérdésemet :D

2016. máj. 9. 22:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg nem hangzik a számodra biztatóan. De ahogy írtad, ez változhat,később majd talán.. de sztem addigra más lesz a "nagy szerelmed". Kíváncsiságból kérdem csak,hogy melyik megyében laksz?
2016. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Pest megyében lakom. Valóban nem bíztató, de örülök, hogy így alakult. Lehetett volna rosszabb is. Alapból arra sem számítottam, hogy válaszolni fog, helyette inkább csak lepattint.

A nagy szerelemhez pedig annyit, hogy láttam már sok szép lányt, voltam is szerelmes párszor, de az mind testi vonzalom volt inkább. Én itt ennél jóval többet éreztem/érzek. Gyönyörű lány, felénk, visszahúzódo, nem magamutogató, szolid, okos és még sorolhatnám. Az ízlésünk, személyiségünk is megegyezik (megegyezni látszik), több ismerősöm is megjegyezte, hogy illenénk egymashoz. Nagyon belelovalltam magam, ez tény, de úgy érzem sosem találok mégegy hozzá hasonló lányt. A zarkózottsághoz társul még egy kis érzékenység is, ami miatt mégjobban megvisel a dolog. Itt nem az olyan együttlét volt az elsődleges szempont, hanem szerettem volna minél több idöt vele tölteni, szeretgetni, ölelgetni, stb :D

2016. máj. 10. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!