Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Fordult már veletek elő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Fordult már veletek elő olyan, hogy tetszett egy lány, de nem akartatok tőle semmit? Ha igen miért?

Figyelt kérdés

Ha valakit érdekelne hosszabban hogy mi a történet azt leírom privátban. Röviden meg annyi hogy egy srác hónapokig küldözgette a jeleket hogy tetszem neki (nem ismerjük amúgy egymást , személyesen , csak látásból) , tisztára úgy viselkedett , de nem kezdeményezett. Pár barátom akik régről ismerik , meséltek róla és az alapján eléggé beleestem (nyilván szerelmes nem vagyok , de nem tudom kiverni a fejemből) meg mielőtt még meséltek róla is szimpatikus volt és nagyon megtetszett.

Addig azt se tudtam amúgy hogy ki , úgy tűnt fel hogy elkezdett rengeteget nézni. Majd a sok hónapnyi jelküldözgetés után ráírtam és nagyon kedves volt de lekoptatós. Majd ez pár héttel később megismétlődött.

Azóta sem tudtam elfelejteni , mindig nézett , adta a jeleket, láttam rajta hogy nem néz csak úgy keresztül rajtam , meg barátaim is sokszor mondták , de semmi.

Sokan azt mondták hogy tetszem neki , de nem akar semmit.

Mi miatt lehet ez? Ha valaki volt már így elmondaná?



2017. júl. 11. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Mért ő lépjen ha neked kell? Az meg hogy valaki szép attól lehet nem szimpi..
2017. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ő a fiú , de sose mondtam illetve gondoltam hogy neki KELL.

És amúgy én kezdeményeztem , amikor bejelöltem és ráírtam. Tudom hogy ez nem a legideálisabb megoldás , nyilván én is jobban szerettem volna személyesen , de nem mertem. Sőt 2x is kezdeményeztem.

Másrészt megértem , hogy még ha külsőre tetszem is neki , nem vagyok szimpi , de pont ez a kérdésem hogy mik azok a dolgok amik miatt egy fiú nem akar semmit?

Jöhetnek objektív és szubjektív dolgok egyaránt.

2017. júl. 11. 16:08
 3/14 Stark2000 ***** válasza:
100%
Saját példa: volt osztálytársamat utoljára 2 éve láttam nyolcadikos ballagáson. 2 hete viszont találkoztam vele egy közös, baráti sütögetésen. Sokkal normálisabb lett személyiségre is, kinézetre is. Talán egy kicsit tetszik is. Viszont tudom, hogy iszik, cigizik és a fűt sem utasítja vissza. Hát köszönöm, de így annyira nem szimpatikus. :D A szöges ellentéte az én életmódomnak, a cigit pedig egyenesen rühellem, a piát sem igazán bírom (ez már családon belüli dolog, hogy miért), a füvet pedig szerintem nem kell megemlítenem. :D
2017. júl. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ezt megértem. De nem vagyok se füves , se drogos , dohányos sem vagyok (egyszer látott vagy kétszer láthatott buliban , de annál többet sose dohányoztam életemben , még partidohányos sem vagyok).

Inni néha szoktam , de nem a sárga földig , viszont azt ő is.

2017. júl. 11. 16:38
 5/14 Stark2000 ***** válasza:
100%
Nem arra akartam utalni ezzel, hogy te biztosan cigizel, iszol, füvezel és tuti, hogy emiatt nem akar tőled semmit. Csak felhoztam a saját példámat, hogy annak ellenére, hogy amúgy tipi-topi a csajszi, nem jönnék vele össze emiatt. Lehet, hogy neked is van olyan tulajdonságod, ami neki nem a szíve csücske. Amúgy az is lehet, hogy meggondolta magát, és most hirtelen nem akar kapcsolatot.. vagy csak a figyelmedet akarta. A fiúk is érdekes lények. :D
2017. júl. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Ba*zki, akor ha szóba áll velem egy lány akkor már kezdeményez, mi az hogy a fiúnak kell, akkor a nőnek a konyhába helye ilyen alapon?
2017. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6-os pont ezt írtam le hogy NEM gondolom úgy hogy a fiúnak kell. Én kezdeményeztem ,ketszer is. Lehet hogy neki nem esett le ,de ezen meglepődnék.
2017. júl. 11. 17:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Talán az ő barátai is mondtak valamit rólad,ami nem igazán tetszett neki (lehet hazugság is,mivel nem nismer így könnyen elhiszi).
2017. júl. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%
Szerintem csak szimplán szórakozott veled a haverjaival. Mi is voltunk így középiskolában, hogy kiszemeltünk egy lányt és ha láttuk, akkor mindig néztük meg küldtük a jeleket felé, de sosem beszéltünk velük. Egyszer volt, hogy leszólított az egyikük, de nem igazán mondott semmit. Szóval ez is lehetséges...
2017. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Lehet ,de nem olyan típus. Ő maga egy viszonylag félenk ember. Nem minden tekintetben ,de részben igen. Ennél érettebb.

De aztán lehet h igazad van.

2017. szept. 3. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!