Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk találkoztatok már olyanna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk találkoztatok már olyannal hogy egy lány tetette az élvezést? Csajok ti már voltatok így, hogy tetettétek az élvezést csak azért mert nem akartátok megbántani a társatokat?

Figyelt kérdés
:D

2015. júl. 20. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen ez eleg surun elofordul:// jo partner kell es kesz
2015. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen találkoztam már ilyen lánnyal
2015. júl. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:

Ki nem?

25/F

2015. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal még nem fordult elő ilyen. 25/F
2015. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Engem nem érdekel, hogy megbántom vagy sem. Nem fogom hazudni, hogy pl Ooh Feri brutál jó voltál.... Ha 1x $zar volt... Én is szeretném élvezni a szexet, nem csak eljátszani.
2015. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tettettem soha, mert nincs értelme... Ha nem mondom, hogy valami nem stimmel, akkor soha nem is lesz jobb, pedig az a cél, hogy mind a kettőnknek jó legyen... :) 26/N
2015. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt, észrevettem, nem húztam fel magam, megbeszéltem a párommal, hogy nem kell megjátszania magát, nem azért szeretem, inkább csak dőljön hátra és ha nincsen energiája elsülni akkor legyen úgy, csak ne tetesse.
2015. júl. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egyetlen egyszer még sok évvel ezelőtt a második párkapcsolatomban, mert a srác nem értette meg, hogy szex közben csikló izgatása nélkül nem tudok elélvezni, ráadásul túl gyengéd is volt és már baromira untam a témát :D de vele volt olyan is, hogy elaludtam szex közben :D szóval nagyon nem voltunk összhangban hiába beszéltünk róla, van ilyen. De a mostani párommal hosszú évek óta egyszer sem kellett semmit színlelnem, mert megért és vele néha még sikerül is a hüvelyi orgazmus :D valami oknál fogva a csikló orgazmust sokkal könnyebben elérem.
2015. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Noren1989 ***** válasza:
#8as, de ugye elvártad tőle, h ő izgassa a csiklód?
2015. szept. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!