Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nektek milyen fiú jön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen fiú jön be? Itt gondolok a belső és a külső tulajdonságokra.

Figyelt kérdés

2017. júl. 11. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Külsőleg nem tudok leírást adni ,mert eddig az összes srác különbözött külsőben akik tetszettek. Akiben látok valami megmagyarázhatatlan pluszt , az tetszik. A tipikus páva stílus , nem jön be.


Belsőre: Okos6intelligens , jó humorú , megbízható , kedves , tájékozott srácok akinek van fogalmuk hogy mi zajlik a világban.

Nagyjából ennyi. De mondjuk ha mindez megvan egy srácban és mondjuk még helyesnek is tartom , akkor se biztos ,hogy igazán tetszeni fog. Nekem kell az hogy tényleg lássak benne valami pluszt ,amit nem tudok meghatározni , csak hogy különlegesnek tartsam. Ez olyasmi ami vagy megvan valakibe vagy nincs , tehát lehet ő a világ legtökéletesebb pasija is , ha nincs benne számomra semmi különleges , nem tudok vele mit kezdeni. Sőt kifejezetten nem szeretem ha valaki szinte tökéletes , vagy arra törekszik. Szeretem ha vannak az illetőben hibák , amiket nem is szándékozik eltakarni (vagy úgy hibák hogy mondjuk a mai társadalom elvárásainak nem felel meg x tulajdonsága , de ezt nem próbálja leplezni).

Szóval most ne arra gondolj hogy nekem csakis a legtökéletesebb pasik kellenek , épp ellenkezőleg. Pont hogy az igazi emberekre bukom , akik NEM a média kreálmányainak a klónja:)

2017. júl. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Előny ha olyan a humora mint nekem, szeretem ha egy srác kalandvágyó, szeret utazni. Hűséges, megbízható, őszinte. Külsőre én nem szeretem ha nagyon ki van gyúrva, inkább az edzett de erős testalkat jön be, nem fontos a kockahas. A szakállas pasikért odavagyok.:D
2017. júl. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre mindig más. Ahogy az első is írta, kell valami ami megfog benne. Most egy aranyos mosolyú srác tetszik, akinek van valami megmagyarázhatatlan a szemeiben... Nem tudom megmondani, de a tekintete olyan szinten vonz, hogy zavarba jövök, ha rámnéz.


Nem szeretem a nagyon kigyúrt fiúkat, ez persze nem azt jelenti, hogy sose vonzanának, csak ugye az a kis plusz ami nekem nem a teste lesz az én esetemben, hanem a tekintete és a mosolya. Nyilván legyen magasabb nálam, bár az én 160cm-et nem nehéz megütni.


A belső nekem nagyon fontos. Legyen jó humora, ne regyen kínos egy beszélgetés, hanem kezdettől legyen kissé "haveri". Mivel nekem be nem áll a szám a hasonló beszélőkéjű srácokkal tudom megtalálni a közös hangot. Fontos ,hogy ne legyen rámenős aki azonnal megd*gna, de félénk se. Őszintén szólva legyen egy átlagos pasi aki azért irányítja a kapcsolatot.

2017. júl. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem az átlagosabb fiúk jönnekbe ahogy az első is mondta ne ugy nézzen ki mint egy photo shoppal megszerkesztett páva stilussa maga a tökély legyenek hibái és válalja is fel őket. Legyen velem szemben egy "haverias,, megközelítése és legyen benne valami olyan amit nem tudodk megmagyarázni semmivel de pont hogy azért szeretem. Legyen humora,kedves,megbízhato, hűséges és inteligen legyen egy képe a világról ami az igazat mutatja és fogadja el a sok hülyeségem,furcsaságom. Legyn magabisztos de ne annyira hogy ugy beszéljen velem mint a ku*vájával és hogy ha a barátaival is vagyunk akkor se haggyon ki a beszélgetésből vagy változzon meg velem szemben úgy viselkedjen ahogy mindig
2017. júl. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy a külső egyáltalán nem számít, de egyrészt nem az a legfontosabb, másrészt nincs konkrét ideálom. Szóval ezt a rész kihagynám. A személyiséget illetően szeretem a nyitott, humoros, értelmes fiúkat, akik nem felszínesek és nem bunkók. Jó, ha van sajat vélemény, amit alá tud támasztani és nem azon múlik, hogy mások mit gondolnak az adott témáról. Általában vonzódom a művészekhez, a kreativitás nagyon fontos, de "pózereket" nem szeretem. Szeresse a gyerekeket (nem családalpítás szintjén, az azért távol áll még tőlem, de aki nem szereti a gyerekeket, az számomra rögtön unszimpatikus) és az állatokat, ne legyen előítéletes, lehetőleg ne dohányozzon (ha minden más tökéletes benne, akkor elviselem, de ez már a nagyobb fajta kompromisszum a részemről). Azt hiszem, ennyi. 19/l
2017. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán van na "elvárásom. Legyen nálam magasabb (180 cm magasra nőttem) És barát ként is tudjak vele beszélgetni...Amúgy valaki nem akar velem haverkodni?
2017. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Remelem nem banod ha nem hasznalok ekezetet :D

Kulsore nincs "idealom", eddig minden fiu mas es mas volt, aki megfogott. Bar a gyengem a gondor haj...

Belsoleg legyen kulonleges. Legyen benne valami, ami miatt nem tevesztheto ossze massal. Legyen az fura humor, szarkazmus, "muveszi" lelek, akarmi, csak valami kulonleges. :)

2017. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Külsőre az abszolút ideálom legyen magas, jókiállású, legyen "mai fiús" haja mert szeretem piszkálni (de ne túl hosszú) bejön az ajak piercing legyenek szépek a fogai (szerintem a fogszabályzó nagyon szexi) ezen kívűl legyen ápolt.

Belsőre legyen humoros figyelmes nagydumás szeressen beszélgetni és legyen hűséges. Ami még számomra fontos hogy legyen meg a kémia közte és köztem anélkül semmi nem megy

2017. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Legyen magas. Azért valamilyen szinten izmos.

Aranyos,szexi,kedves, kicsit azért vicces is.

2017. júl. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Külsőre legyen ápolt,és igényes,meg azért ne legyen túl kövér. Belsőre pedig őszinte,(ez nagyon fontos),megbízható,vicces,de komoly,figyelmes,érdeklődő,határozott stb.
2017. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!