Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiúknak milyen lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak milyen lányok jönnek be? Külső/belső

Figyelt kérdés
2017. febr. 8. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon nagyon változó, de írok pár "közkedvelt" jellemzőt.


Külső: ápolt, nálunk kisebb, karcsú (de ez sem feltétlen igaz mindenkire)

Belső: hűséges, őszinte, nem drámakirálynő


18/f

2017. febr. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És hogyha kb. majdnem egy magasak vagyunk? :D na jó. azért ő egy kicsivel nagyobb,de nem sokkal..úgy egy 4-5cm-el nagyobb nálam
2017. febr. 8. 00:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bőven elég, inkább átfogalmazom. Ne legyen jelentősen magasabb. Amúgy a kérdésedre nem lehet válaszolni, mert az ízlések oly mértékben változnak hogy szinte minden lány tud magának találni valakit. Vannak akik a vékony, vannak akik a molett/kövér lányokat szereti. Vannak akik szeretik a nagy melleket, vannak akik egyáltalán nem. első voltam
2017. febr. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nekem nem akárki kell...nekem csakis kizárólag Ő kell!!!:D ma van a születésnapja,és szerintem majd írok neki:) de nem szeretném,hogy csak addig írjunk...viszont nem tudok semmi olyan témát..avagy de. Karatézik ls esetleg kérdezzem arról?
2017. febr. 8. 01:07
 5/9 October15 ***** válasza:

Akkor talán írd ki normálisan a kérdést. :D Mi olyan marha nehéz azon, hogy odamész valakihez és beszélsz vele? Szakadjak meg nem bírom felfogni.. persze lehet, hogy már túl öreg vagyok ehhez.

Ha tetszel neki [mert, hogy szeretni nyilván nem szeret elvégre feltételezem, hogy 5 mondatnál többet összesen nem beszéltetek még] akkor majd, hogy nem m1, hogy miről beszélsz. Szakmai titok: ha arra vársz, hogy "észrevegyen" akkor javaslom, hogy vegyél 1 jó könyvet és konzervkaját... :D


24F

2017. febr. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

csontsovány, nagymellű, állandóan vigyorgó (tök mindegy hogy csak színlelésből vigyorog és kicsit sem őszinte)

aki megcáfol, az rohadtul hazudik önmagának is

2017. febr. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Aki önmagát adja, és úgy olyan hogy kell nekem:3
2017. febr. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

sportos, max akkora legyen, mint én, de lehetőleg alacsonyabb (max 170cm), ne legyen fél DM az arcán.

Belsőre meg hát... lehessen vele hülyülni, ha baja van, ne rinyáljon, hanem normálisan közölje, ilyesmi.

2017. febr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
asszem értem :D köszönöm mindenkinek :)
2017. febr. 12. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!