Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lany.l kérdése:

Szerintetek mit tegyek? Felejtsem el örökre vagy lépjek?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akit nem tudok elfelejteni..😖😖

3 éve voltunk szüleimmel rokonoknál egy bálon és ott ismerkedtünk meg, ott mondta, hogy tetszem neki. Aztán facebookon bejelölt és beszélgettünk minden nap több órahosszát, de nem vettem észre, hogy bele szerettem... Nemis csoda szivek, szeretlek szó minden napos volt ugy irtunk mintha járnánk de mégsem... Ez több mint 1 évig ment. Minden nap telefonáltunk,videó cheteltünk stb.. De aztán egyre kevesebbet beszéltünk. Már egyáltalán nem beszélünk.. Azt hittem túl léptem rajta , de nem.. Csak akkor jöttem rá, hogy nem akarom elveszíteni amikor már elvesztettem..😫😫 azóta lett új facebookom bejelöljem? Vagy felejtsem el? De ha ő is akarná akkor már megtette volna nem? És ha ő már azt sem tudja, hogy ki vagyok??? Nem tudom mit tegyek.... Szerintetek??



2017. júl. 13. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én bejelölném...de nem írnék rá, ha akar valamit majd ő ír...
2017. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

lehet ő is arra vár hogy írj.

szerintem írj! egyszer élünk ne feledd

2017. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rendben megfogadom a tanácsaitokat, de ha bejelölöm és rámír, miért jelöltem be akkor arra mit válaszoljak??
2017. júl. 13. 14:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg még mindig tetszel neki akkor nem fogja megkérdezni hgy minek jelölted be hanem örülni fog neki.
2017. júl. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ha vissza sem igazol akkor mivan??
2017. júl. 13. 15:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem igazol vissza, akkor lepj tovabb...felesleges utana vele foglalkozni..
2017. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm!☺😊😊
2017. júl. 13. 15:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyu nemtelt el 10 év hogy rád se fog ismerni.. bejelölöd vissza igazol ha nem akkor nem..
2017. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kezdek rájönni, hogy tényleg letegyek róla.

3 év telt el azóta, csak megismer csak nem fog tárgyalni velem és még vissza igazolni sem fog.. Nem baj ilyen az élet. CSALÓDÁS...

2017. júl. 13. 18:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Bizony.. az élet sajnos ilyen.. De nemszabad feladni.. valaki nem azért győz mert erős.. hanem azért mert kitartó..Mindig fel tud állni ha az élet a padlóra küldi (még a te esetetben is), tovább kell lépni és majd lessz olyan aki szeretni fog és te is őt.. Spoiler:ez egy motiváció volt ha tényleg nem sikerül neked.
2017. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!