Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek milyen az, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az, ha a barátnőm vietnámi származású (ott született) én meg nem? Ciki vagy nem?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy a szüleim ehhez mit fognak szólni, higy be mutassam-e nekik...

2017. júl. 16. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Cikinek nem ciki.

De Magyarországon töltötte a gyerekkorát? Itt szocializálódott? Az itteni kultúrák és erkölcsi normák szerint él? Mert akkor hiába született Vietnámban, ha amióta az eszét tudja Magyarországon élt.

Nekem a koleszos szobatársam lengyel és semmi baj sincs vele, sőt szinte testvérek vagyunk :D


Ha ezen kérdéssorra mindre igen a válasz, nem tudom mitől félsz. :)

2017. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol élnek cépp lánykák:D
2017. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
A szüleidet minősíti, ha ez baj nekik. Egy átlagos kelet-ázsiai nő háziasabb, szorgalmasabb, okosabb, erkölcsösebb, mint egy magyar. Szerintem szebb is.
2017. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok


OFF


#3: Ebben lehet, hogy igazad van de sajnos vannak Magyarországon olyan emberek akik egyenesen rettegnek az idegen kultúrától. Elég körülnézni az utcán és a szép kék plakátok jönnek szembe minden második sarkon, ahol egy 86 éves idős ür mosolyog.


Valószínű a kérdező emiatt is tette fel a kérdést.


ON

2017. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen nagyon ciki.


Nem, nem ciki.


A megfelelő aláhúzandó

2017. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne az? A legjobb barátnőm is vietnami származású és teljesen normális ember, sőt igazán példát vehetne róla nem egy nagy magyar. Ja és évek óta tartó komoly kapcsolata van :)

Egyébként nagyon sok vietnami fiatal már itt született és nem is ismeri a hazája szokásait.

2017. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

most csak ott született vagy van is benne olyan vér??

mert a kérdés alapján nem értem az az "ott született" rész kicsit be zavar

mert akkor is születhetett ott ha pl magyar szülők vietnámba voltak nyaralni vagy nyavaja tudja hogy mért..

am szerintem semmi gáz nincs vele

a neveltetéstől függ jobban

meg hogy milyen kúltúrát gyakorolnak

am tényleg nem gáz, nincs rajtuk olyan előítélet mint pl a cigányoknál vagy a négereknél

ha rendes jol szituált csajszi nyugodtan mutasd be de előtte beszéljétek át szüleiddel

pl hogy hogy ismerkedtetek meg milyen a csaj stb

2017. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem az. Legjobb barátnőm vietnámi, bár ő itt nevelkedett, szüleim nagyon bírják, jó arc lány.

Ha nem rasszista a családod, akkor nem lesz gáz szerintem.

2017. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nem ciki. Miért is lenne az??
2017. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!