Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy 2meter körüli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 2meter körüli srác hogy nézne ki egy 165cm csaj mellett? A csaj a kapcsolatot azért nem akarja mert hogy túl nagy a magassagban az eltérés. Szerintetek hogyan magyarázzam el neki hogy a magasság nem számít?

Figyelt kérdés

#Tinipárkapcsolat gondok
2017. júl. 17. 06:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki igazán szerelmes, annak tényleg nem számít a magasság... Tapasztalatból beszélek.
2017. júl. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
28%

Hordjon a lany extrem magassarkukat(15-20cm)

Manapsag ugyis mar kocsi nelkül nem is ferfi a ferfi,mindenhiva viszed kocsival,par oercet meg kibir a magassarkuban!Ha igazan szeret megteszi erted,ennyi

2017. júl. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már hasonlót elég fura. És meg is szólják páran. Nekünk is beszóltak (én 179 barátnőm 155)... De kit érdekelnek mások. Ha szeretitek egymást, nem a magasságkülönbség fog közétek állni. Igaz csókolózni nehéz lesz kicsit, de megoldjátok.


Semmi köze a magasságnak ahhoz, hogy működne e a kapcsolat, vagy sem. Viszont a csaj részéről ez csak kifogás, ha szeretne, ez nem érdekelné őt...

2017. júl. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%

Ekkora ökörséget, amit ketteske írt...te jó isten.

Megértem a csajt, rendkívül nevetségesen néz ki egy ilyen pár, és a férfi részéről kicsit pedofil beütésnek tűnik, hogy magához képest ennyire kicsi csajjal akar lenni. Mindenki azon fog szórakozni, hogy állva is le tud cumizni a csaj.

2017. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!