Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes lesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes lesz belém? Valaha.

Figyelt kérdés
Van egy lány aki jó haverom és nagyon jóban vagyunk egymással. Neki van egy pasija most de ezt a pasi tűri hogy annyit havekodok a lánnyal hogy csak na. És vajon fog a kocka fordulni? Mondjuk én előbb ismertem meg aa lányt mint a pasija . Érdemes lesz kivárnom az alkalmat vagy ne és keressek más csajt?

2017. júl. 18. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ mióta ismered. Bár az, hogy így hagyja hogy haverkodj a csajával, szerintem azt is jelenti, hogy nem tekint ellenfélnek, és a tipikus "friendzone"-ba kerültél a csajnál
2017. júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja értem okés
2017. júl. 19. 07:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Üdv!


Nem tudom milyen idősek vagytok... a valaha bőven lehetséges, de gondolom neked, nem mindegy, hogy 1 vagy 15 év múlva.... és addigra jó esetben már a szerelem is mást fog jelenteni számotokra.(ha egyáltalán az keresitek majd még a párkapcsolatban)


Így látatlanba inkább a 15-évre szavaznék.

2017. júl. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
18 vagyok . A lány 17'
2017. júl. 20. 06:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne várj az alkalomra. Éld az életed, élvezd hogy jó haverok vagytok, ismerd meg őt és rajta keresztül gyűjts tapasztalatot a női nemről. Ha nehéz, ha fáj emlékeztesd magad, hogy most ennyit nyerhetsz... ez rengeteg.
2017. júl. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!