Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogyha az a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyha az a fiú akibe NAGYON NAGYON szerelmes vagyok, úgy néz ki, a legjobb barátnőmbe szerelmes? (A legjobb barátnőm pontosan tudja, mennyire szerelmes vagyok. )

Figyelt kérdés
Eddig aprócska jelekből azt hittem, én tetszek a fiúnak... És méf a barátnőmmel is mindig róla beszéltünk, de most kezdem azt észre venni, mintha a barátnőm tetszene neki. Mit csináljak? A fiút képtelen lennék elfelejteni, viszont a barátnőm is a legeslegjobb barátnőm...
2017. júl. 18. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
A legjobb lenne, ha megmondanád a fiúnak, hogy mit érzel. Vesztenivalód nincs. Ezzel elterelheted a figyelmét a barátnődről, ha egyáltalán jól érzed, hogy ő az, akihez inkább húzna.
2017. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A legfontosabb dolog, hogy tudd: nem a barátnőd a felelős/hibás azért, ha a fiú akit szeretsz őt szereti.

Azt mondják, hogy ha mindkettőt szereted, és ők is szeretik egymást, örülj a kapcsolatuknak, de legalább ne tipord porba.

2017. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mind kettő választ! Az első válaszolótól kérdezem, hogy nem gáz az, hogy a lány vallja be? Miért a lány? Ez nem ciki? Ha szeretne ő is kezdeményezne, nem? Most még a nyáron táborba is leszünk együtt, ahol ott lesz ő, és a barátnőm is.. meg még olyan lányok akiknek tetszik ez a fiú. De olyan fiúk is lesznek, akiknek meg én tetszek.. xd

A második válaszolónak, meg azt üzenem, hogy semmiképpen sem haragudnék a barátnőmre, és ő soha nem jönne össze vele, még akkor se ha neki is tetszik, mert tudja hogy én MENNNYIRE MENNNYIRE szerelmes vagyok bele... :( ;)

2017. júl. 19. 09:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert ha a fiú nem érdeklődik a lány után/ félénk bevallani, ne csak álldogáljatok egymás mellett, mint a szerencsétlenek. És ha te tényleg annyira nagyon szerelmes vagy, akkor tegyél meg mindent azért, hogy belédessen.

És ha beleszeretne a barátnőd is, megakadályoznád hogy összejöjjenek, mert te annyira nagyon szereted?

2017. júl. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy lány, akibe én is nagyon szerelmes voltam, amikor kb olyan idős lehettem, mint te. Egy utcában laktunk, gyakran találkoztunk, mentünk mindenfelé. Szerelmes voltam belé, de igazán soha nem mertem kimutatni neki. Csak kerülgettük egymást, mondjuk gyerekek voltunk még. Aztán ahogy nagyobbak lettünk, nem fejlődött tovább ez a dolog. Neki is lett barátja, nekem barátnőm. Eltávolodtunk egymástól. De nagyon hiányzott, nem tudtam elfelejteni. Aztán úgy hozta a sors, hogy évek múlva találkoztunk, és akkor elmondtam neki, hogy mennyire hiányzik. Beszélgettünk sokat, hogy mi volt régen, és bevallottam, hogy én szeretem őt, és nem akartam elveszíteni soha, és rossz volt, hogy eltávolodtunk. Mire végigmondtam, ránéztem, és csak azt láttam, hogy sír. Aztán együtt sírtunk. Akkor jöttünk rá, hogy 10 évet pazaroltunk el, mert egyikünk sem merte kimondani azt, hogy szeretlek és veled akarok lenni. Szóval én ezért nem tartom cikinek, ha valaki kimondja, hogy mit érez. Akár a lány, akár a fiú, nincs különbség szerintem. És itt olyan nincs, hogy valami ciki lenne.
2017. júl. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A négyes válaszolónak: nem, mem tennék meg mindent azért! Csak nagyon fájna! De köszönöm a választ, meg fogok mindent tenni azért, hogy belémszeressen! ;)

Az ötödik választ is nagyon szépen köszönöm!!!! Hát et nagyon romantikus. Köszönöm!!!! Most felbátorodtam!!! :)

2017. júl. 20. 07:18
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy felbátorítottalak, ezért is írtam le. Abba gondolj bele mindig, hogy mit nyerhetsz és mit veszíthetsz. Ezeket kell mérlegelni. Ha összejön, az nagyszerű lenne, ha pedig elutasít a fiú, akkor lehet, hogy fáj néhány hétig, de gyakorlatilag nem veszítesz semmit, csak nem lesz a tiéd, ahogy eddig sem volt.
2017. júl. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7. válaszoló: Köszönöm szépen!!! Teljesen igaza van... :) Csak valamiert mindig bennrm volt az hogy muszaj a fiunak kezdemenyeznie... xd
2017. júl. 21. 08:32
 9/9 A kérdező kommentje:
Egy évvel később írom a fejleményeket , HÁTHA valaki tanul belőle!!! Nos, ez volt az én első “nagy szerelmem” ... 2 barátnőm volt, akinek mindig nyávogtam erről a srácról, hogy jaaah de tetszik, jaaaj de semmi esélyem nincs... Egy este egy közös programon voltunk nagyon sokan, a lényeg, hogy ott volt ŐŐŐ és az egyik barátnőm akinek mindig nyávogtam... A nap végére majdnem sírtam, ugyanis a fiú egy lánnyal igen jól el volt egész nap... eljött a pillanat, mikor elegem lett, és elmentem, már majdnem sírtam. A barátnőm (kis cupido haha) utánam küldte a srácot, annyit mondott neki hogy vigasztaljon meg, nagyon szomorú vagyok! A fiú nagyon hülyeségeket kérdezett először. Azt hitte meghalt valakim vagy ilyesmi xd aztán eltalálta a témát és azt is ki találta nagy nehezen hogy ő róla van szó. Majd bevallotta hogy ő is így érez (bla bla) és akkor járhatnánk... xddd Aztán megöleltük egymást.. És visszamentünk nagy kipirult arcokka kalapáló szívvel... Nem hittem el. Úgy éreztem én vagyok a legboldogabb ember a világon. Sajnos azonban itt a sztori vége, 2 hónap múlva már nem voltunk egy pár. Utólag jöttem rá mi volt a hiba: azelőtt jöttünk össze hogy nem is ismertük egymást. Sok randira mentünk és nagyon sokat beszélgettünk de sohasem volt érdekes téma mindig csak felszínes dolgokról Dumáltunk. Eljutottam oda hogy a negyedik azaz az utolsó randin már nem éreztem jól magamat és alig vártam hogy hazamenjek. Otthon elsírtam magam és kezdtem rájönni lehet nem is szeretem? Nem akartam elhinni hiszen rá vágytam több mint fél éven keresztül és miatta szenvedtem oly sokat!!! végre megvan és most nem kell? Kettő nehéz hosszú hét után fájdalmas elmondtam neki szépen lassan fokozatosan, hogy azt hiszem csak barátságot érzek. Igaz, úgyis viselkedtünk inkább mint csak a barátok. Azon kívül, hogy megfogtuk egymás kezét, nem volt semmi.... 2szer volt valami csók féle, de mindkettő nagyon rossz volt... nem akarom csóknak felfogni... rossz emlék! nem éreztem semmit! :((((( Ma már tudom hogy csak hosszú ismerkedés után jönnék össze valakivel és hogy soha többet nem fogok kezdeményezni mert ez a fiú nagyon féléml volt és nem volt hozzám való.... remélem valaki tanul belőle...
2018. szept. 25. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!