Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jöjjek vele ősze?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek vele ősze?

Figyelt kérdés

1 hete szakított egy lánnyal én már azelőtt szerelmes voltam belé mielőtt össze jöttek de egyépként nem én szedtem szét őket hanem a csaj valamiért szakított vele.

Kérdésem tehát az lenne, hogyan lehetne vele összejönnöm legyek olyan mint az előző barátnője (már régóta tudta az előző barátnője és a fiú is hogy szerelmes vagyok belé) hogy lehetne elérni azt, hogy belém szeressen mert már nagyon régóta szeretem egyépként tavaly egymás mellet ültünk és jövőre is egymás mellett fogunk ülni azt mondta a tanárnő.

Hogyan szeretettel meg magam vele?



2017. júl. 18. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát először is adj időt neki . Elfogod szúrni ha rögtön odamész hozzá és szia . Járunk? Xd durr egy pofon. Azért én ezt kicsit pihentetném csupán valamennyi napot, hónapot. A lényeg az idő.
2017. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!