Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 3napunk van hatra és egyikonk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3napunk van hatra és egyikonk sem mer lépni?

Figyelt kérdés
Volt egy nemzetközi kézilabda tabor amin mindenféle nemzet részt vett. Egy spanyol srác ramirt és hat eléggé megtetszett. Mindig ír és sokat chatelunk viszont élőben semmi. Ő is néz engem en is ot.. Én lany vagyok tehát elmeletileg neki kell lépnie. Nem tudom mi legyen 3nap múlva vége a tábornak de én azért ezt a 3napot kihasznalnam vele. Előre köszönöm. 15/L

2017. júl. 19. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok bunkó vagy nagyképű lenni de nem értem a hozzáállásod.

"Én lány vagyok tehát neki kell lépnie"

Én is lány vagyok (16 éves) és a barátomnál is én kezdeményeztem.

Ő 19 és valószínüleg észre se vett volna ha nem megyek oda. De így már 5 hónapja együtt vagyunk...

Menj te! Nem veszthetsz semmit :)

2017. júl. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 I noor Y ***** válasza:
100%
Az 1- esnek igaza van .. afelenkebb sracoknal nagyon nagy biztatas ha odamesz mert akkor mar benne se lesznek ketelyek es azutan atveszi majd a kezdemenyezest csak segitened kell neki!!!
2017. júl. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is menj oda hozza! Biztos orulni fog neki.

Tudod hany kapcsolatom el sem kezdodott mert egyikunk sem lepett? Rengeteg kapcsolatot elszalasztottam igy , talan ha merunk lepni akkor megtalaltuk volna eletunk parjat!

Tehat menj oda hozza ,koszonj ra es kerdezd meg tole mi a helyzet!

Sok sikert 😉

2017. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Spanyol xd

Gondolok te 15 évesen nem fogod tudni látogatni :D :/

De használjátok ki ezt a három napot ,hajrá :) igazad van, csak támogatni tudlak :)

2017. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dömök Martin ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért nincs élőben semmi mert nem beszél egyikötők sem nagyon jól pl.angolul vagy egyáltalán nincs közös nyelvetek csak a google fordító segített az írásos kommunikációban.És badarság az hogy a fiúnak kell kezdeményezni,te is ugyanúgy megteheted ezt és rákérdezhetsz arra hogy hogyan tovább.Ha viszont a tábor után is együtt akarjátok folytattni akkor az nagyon nehéz lesz mind a kommunikáció,mind a találkozás megoldása szempontjából.Sajnos 99% hogy nem fogjátok sokáig bírni a tábor után együtt(tudom ezért a mondatért leleszek pontozva)De minden jót kívánok nektek,remélem összejön;) 15/F
2017. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Mire használnád ki? Hogy ri.banckodj vele?
2017. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat. Hat az a baj hogy Enis nagyon felénk vagyok és ő meg a haverjaival van..

amúgy mindketten jol beszelunk angolul úgyhogy a kommunikációval nincs baj

2017. júl. 19. 18:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!