Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert olyan mintha mar ezer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert olyan mintha mar ezer eve ismernem? 19\L

Figyelt kérdés
Van egy srac, akivel ket hete ismertuk egymast mikor eloszor talalkoztunk. Szimpatikusak voltunk egymasnak, es teljesen ugyanolyan mint en. Egy az erdeklodesi korunk, es enis ugyanarra az egyetemre megyek ket ev mulva mint o, ugyanugy szeret orultkodni es ugyanolyan beallitottsagu mint en. Ket orat beszelgettunk az erdeklodesi korunkrol es utana minden masrol vegig ugy ereztem mintha mar ezer eve ismernenk egymast mert egyikonk sem volt zavarban es megis ugy nezett ram mintha oda lenne ertem. Aztan hirtelen kimondta hogy olyan mintha mar ezer eve ismernenk egymast. En oda vagyok erte. Aztan ez volt a masodik talalkozonk es reggelig velem maradt, es olyan jol ereztuk magunk egyutt hogy megcsokolt, es utana tortent par dolog mert nagy volt a hév, viszont nem fekudtunk le. Masnap pedig felhivtam este telefonon hogy kicsit rosszul ereztem magam egesz nap mert elsiettuk de en nagyon jol erzem magam mellette, es jo lenne ha lenne folytatas, o pedig azt mondta szinten furam erzi magat ,nagyon jol erezte magat velem, csak nemtudja kepes lenne e kapcsolatra, mert dolgozik es tovabbtanul(mellesleg azt nem tudja hogy egy egyetemre fogunk jarni), plusz majdnem ket orara lakik tolem..Megis ugy erzem mintha a masik felem lenne es szarul esett hogy most elgondolkozik kettonkon..

2017. júl. 19. 22:02
 1/2 Amenadiel ***** válasza:

Ne aggódj ha valóban komolyan gondolja akkor belemegy (abban az esetben sok sikert!) ha pedig az időre fogja akkor ez az ember nem normális,2 óra az nem sok.

Mr.Danz

2017. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már most bizonytalan és kifogásokat keres, az nem a határozottságnak a jele :/ Én legalábbis nem így viselkednék ilyen helyzetben, hanem vagy azt mondanám, hogy NEM, vagy azt, hogy IGEN.
2017. júl. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!