Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mintha ezer éve ismerném?

Mintha ezer éve ismerném?

Figyelt kérdés
22 éves főiskolás lány vagyok. Amikor elkezdtem a sulit (2 éve szeptemberben) akkor találkoztam egy fiúval aki mint kiderült évfolyamtársam. Első alkalommal fel sem tűnt, aztán mintha megcsapott volna a "ezt az illetőt ezer éve ismerem". Egyből szimpatikus lett számomra (talán azért IS mert jóképű számomra), és azóta nem akar szűnni ez az érzés annak ellenére sem, hogy ismerkedésünk alatt sokszor megbántott, de bocsánatot kért mindig. Késztetést érzek arra hogy a legféltettebb érzéseimet is elmondjam neki, mert érzem hogy ő megértené. Sokszor álmodok vele kellemeseket, és lelkileg valamiért közel érzem magamhoz. Szerintetek miért van ez? Még sose éreztem ilyet egy fiúval/lánnyal kapcsolatban sem. Most már nem dobogtatja meg a szívemet (jó ideig nagyon tetszett, de most már közömbös számomra) viszont nem tudom őt kiverni a fejemből. Állandóan rá gondolok.

2015. ápr. 6. 01:47
 1/2 anonim ***** válasza:

"...hogy ismerkedésünk alatt sokszor megbántott, de bocsánatot kért mindig."

Egyszer: tévedés,

kétszer: pofátlanság,

kettőnél több esetben: aljasság.

.

"Késztetést érzek arra hogy a legféltettebb érzéseimet is elmondjam neki..."

Épp a fentiek miatt nem ajánlatos! Ha többször megbántott, visszaélni is hajlandó.

2015. ápr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zsóka__ ***** válasza:

Szerintem mindenki találkozott már olyan emberrel, akiről úgy gondolkozott, hogy valahonnan ismeri. Lehet, ez nem is tévedés. Tudat alatt emlékezhetünk olyan lényekre, akikkel már korábbi életünkben találkoztunk.

De ha valóban többször megbántott, ne foglalkozz vele, mert nem fog megváltozni.

2015. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!