Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves vagyok, A Szüleim nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok, A Szüleim nem engedik a fiut! Csak 17 evesen És elkénne szöknöm, hogy szüleim meg engednek az utan hogy a fiuval lehesek? Vagy kitagadnának?

Figyelt kérdés
2017. júl. 21. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Tanulj meg írni, emellett fogalmazni is

2. 1 évbe igazán nem halnál bele

3. Honnan a francból tudjuk, hogy a szüleid mit reagálnának, ha kiszöknél találkozni egy fiúval (??)

2017. júl. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

Titokba is lehet járni valakivel:)

Én is azt csináltam nagyon sokáig

Megmondod,hogy mész barátnőiddel nem tudom hova és találkozol a sráccal,ennyi:)

16/F

2017. júl. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
16évesen nemtudom mit kell tiltani.. mi lessz? Majd a szobafogság miatt nem fogod tudni oviva vinni a gyereked huszonévesen?
2017. júl. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Én itthon full őszinte voltam hogy barátom van. És elég rosszul jártam. Most szinte ugy megyek el minden hétvégén hogy nem engedik meg, nagyon ellene vannak a barátomnak. Persze arra nem vagyok büszke hogy úgy megyek el de igy is távkapcsolat és nehéz dolog. Na meg komplikált az én részemről nagyon is.

Az hogy te mit tegyél nem tudom. Nem ismerem a szüleidet, nem tudom hogy hogyan reagálnának. De ha ennyire ellene vannak akkor feltételezem hogy annak sem örülnének hogy megszöksz szóval ezt nem tanácsolnám. Ha lesz barátod akkor vele leszel nem szólsz otthon, de ha megkérdezik hogy van-e, akkor elmondod hogy van. Egyszer kénytelenek lesznek elfogadni hogy neked is lett valakid.

2017. júl. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2 jobban jár, ha korrekt a szüleivel szemben.


Figyelj, beszélj velük, hogy már nem vagy kislány. Nem tudom, hogy anyud, vagy apud fél ettől jobban, de hiába félnek, úgy is meg fog történni, amitől félnek.. :) Beszélj velük a dologról, próbáld megértetni velük. És normális srácokkal ismerkedj, ne olyannal akiről mást szűrnek le.

2017. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!