Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves lány vagyok. Megismerk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok. Megismerkedtem egy nálam 4 évvel idősebb fiúval. Üzenetezünk, és kiderült, hogy tudnánk találkozni egy rendezvényen, csak az a gond, hogy sokat kellene utaznom, és a szüleim nem engednék meg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindenképpen el kell jutnom oda. Hogyan oldjam meg?
2017. febr. 14. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Valamit valamiért.


Hány kmről van szó? Mivel utaznál? Mikor lenne? Mikor érnél haza?


Ezt csak a szüleiddel beszélheted meg, mi nem tudunk sokat tenni érted, de ha nem ismered a srácot, tuti nem fogják engedni.

2017. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem megy, ne erőltesd. Majd csak megoldódik a dolog.
2017. febr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


1. Egy 20 éves srác ugyan vegye már a fáradtságot és menjen Ő a lányhoz ha komolyan gondolja. 2. Ne hagyd magad ennyire befolyásolni hogy mindenképpen el kell jutnod oda. Ha belemész az ilyesmibe akkor teljesen a srácra bízod magad és tekintve hogy soha az életben nem találkoztál vele, ez nagyon nagy felelőtlenség a részedről. Tudom mit érzel, de gondolkodj kicsit reálisan. És nem okoskodni akarok, csupán nem szeretném hogy egy halom papír meg pár fénykép maradjon belőled egy aktában.

2017. febr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul fogalmaztam meg, előtte találkoztunk és csak utána írt.
2017. febr. 15. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!