Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, elsosorban hozzatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, elsosorban hozzatok szol a kerdesem, de lanyok is irhatnak esetleg tapasztalatokat, tanacsokat! Szóval most miujsag, mit kene csinalni? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok!)) Szoval roviden azvan hogy van egy srac akivel 2hete talalkozgatunk, ,nekem o nagyon bejon,es a legutolso talin bucsuzaskoz megcsokolt, tobbin csak megoleltuk egymast. Nekem ez nagyon sokat jelentett, es ugy lattam rajta hogy neki is es mondta is hogy nem csak baratkent tekint ram nyugodjak meg. VISZONT, azota egyre kevesebbszer ir, keres viszont ugyanugy beszel velem , csak kevesebbet. Ma elhivott talalkozni mikor ottvoltak a baratai is, igy enis vittem egyik baratnomet, de itt is alig szolt hozzam. Ket nap mulva elmegy 5napra nyaralni.Es en ittvagyok ketsegek kozott, bizonytalanul hogy most mi is van, miert ir kevesebbszer es mit is varjak mi lesz majd ezek utan. SZOVAL FIUK, AZLENNE A KERDESEM HOGY HA VOLTATOK MAR HASONLO HELYZETBEN EGY LANNYAL, AKKOR TI MOST MIT EREZNETEK, MI LENNE A FEJETEKBEN , HIANYOZNA E A LANY ES HOGY TI HOGY VISZONYULNATOK A LANYHOZ EZEK UTAN? 14L 16F

2017. júl. 22. 23:47
 1/7 mcrgt2 ***** válasza:
Okai lehetnek annak hogy kevesebbszer ir pl dolgozik vagy kicsit elfoglalt de ha ugyanugy beszél veles akkor nincs semmi gond. És az hogy mit érzel ha elmegy pár napra? Hiányozna, olyan hülyeségek is előfordulnak a fejedben ha nem ir annyiszor nyaraláson hogy biztos megcsal rosszul esik hogy nincs veled. Ilyenek. Vagyis nekem fiúként ezek jutottak eszembe kivéve a megcsalást mivel mi sokat beszéltünk mikor távol volt akkor is. Egy idő után megszokjáktok egymást és nem fogtok azon lenni hogy minden percben egymásnak irjatok. Amugy az is lehet hogy azert ir keveset mert nem egy nagy hegyi beszédes és lehet nem sok témája van már és azert ir keveset.
2017. júl. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy te mennyire keresed, de szerintem csak azt akarja megtudni, hogy valóban érdekled-e. Arra vár, hogy ráírj, elhívd valahová stb. Ebből leesik neki a dolog.
2017. júl. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is elutazott 5 napra, és nagyon hiányzik. Nincs internetközelben, csak telefonon tudunk beszélni. Ha viszont otthon lenne, akkor mindig szoktunk írogatni állandóan. Szóval én nem írnék kevesebbet.
2017. júl. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, picit megnyugodtam:)) csak az az egy zavar meg hogy nemtudom most mivan velunk es o meg holnap elmegy, es varhatok ra ennyit hogy esetleg talalkozzunk:(
2017. júl. 23. 10:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs ok az aggodalomra. Én annyiban tudok segíteni, hogy ha a fiú kevesebbet ír az azt jelenti, hogy elfoglalt. Semmi rosszra nem kell gondolni. Viszont egy 2 hetes kapcsolat még nagyon friss és a fiúknak idő kell, hogy hozzá szokjanak. Ha szereted, akkor csak annyit mondhatok: Sok boldogságot! :)
2017. júl. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez le maradt 16/F
2017. júl. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az nekem is lemaradt, hogy nem vagyunk egyutt:) de koszonom a valaszokat:*
2017. júl. 25. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!