Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit akar tőlem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tőlem? Vajon haragszik rám? Szeret?

Figyelt kérdés
10 hónapja beszélek egy fiúval előre csak vicc volt az egész, aztán találkozgattunk és megtetszettünk egymásnak nagyon perverz dolgokat írunk egymásnak és szeretnénk laza kapcsolatot de az a baj élőben nem lép, puszin kívül semmi nem volt,a tegnap nyomultam mert részeg voltam(azelőtt mondta jó lenne ha rá másznék) aztán ma megkérdezte,hogy én mit akarok mondtam nem akarok komoly kapcsolatot mert nem érzek semmit erre azt mondja tegnap nem így látta de máskor ő nyomul amúgy is részeg voltam és nem csinált semmit, csak megöleltem és rá tettem a lábam nem értem de tényleg aztán még most ő haragszik mert ma úgy volt találkozunk és micsoda véletlen nem tud jönni s szépen elmondtam nem baj majd máskor pedig baszottul szarul esett de még én vagyok a rossz.És nem birja ha más fiúkról beszélek neki de ő a lányokról beszélhet nyugodtan nekem.
2017. júl. 23. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj meg, de hány éves vagy? Nem hinném, hogy a fiú nagyon komolyan venne téged, legalábbis azok után ahogy viselkedtél..Esetlegesen ő többet akarna tőled, viszont látja, hogy te az ilyen kapcsolatra nem vagy vevő.......
2017. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 StyleXX ***** válasza:
Ellent mondasz magadnak , elöször azt mondod élöben nem lép , aztán meg hogy ö nyomul..
2017. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen nyomul de smsben mármint ilyeneket ír:,,kívánlak,jó lenne ha itt lennél, van hely mellettem,, és ezeket nem viccből írja és 17 éves vagyok ő meg 19
2017. júl. 23. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!