Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nemrég véletlenül felpofoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég véletlenül felpofoztam a barátomat, először nagyon idegesnek látszott de aztán náluk aludtam és minden tök rendben volt utána. De félek hogy mégis haragszik és esetleg szakítani akar velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 13. 17:35
 1/8 VV Viki ***** válasza:
Kérj elnézést...ha náluk aludtál az nem sok rosszat jelenthet.....és miért pofozad fel ha szabad megtudni?
2012. okt. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gyakori Ferenc ***** válasza:
63%
Én személy szerint belátom, ha hülye voltam, de ha talán ezért, vagy bármi másért pofont kapok, ott vége mindennek. Jobban elviselem, ha ököllel ütnek meg, vagy akár tökönrúgnak, de a pofon nálam tabu. Remélem a barátod nem ilyen. Ha hibás volt valamiért, mondd meg h túlreagáltad, nagyon sajnálod, nem lesz több ilyen, stb stb. Ha a te te voltál a hibás valamiben, akkor ugyan ezt tedd, csak a köbön... Am egy visszkérdés.. Hogy lehet valakit VÉLETLENÜL pofon vágni? :D Elmesélnéd a történetet?
2012. okt. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon haragszok minden testi erőszaktól, legyen az férfi, nő, vagy akár gyermek.

Nálam ez csak egyszer fordulhat elő.

2012. okt. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kettesnek mondom, hogy nem véletlenül pofán vágta. Felpofozta. Ez minimum két pofont jelent, ha nem többet. Itt a véletlenről nincs szó.
2012. okt. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szádat nem csak sz*pásra tudod ám használni.
2012. okt. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gyakori Ferenc ***** válasza:
53%
#4-esnek mondom, hogy nem azt írtam hogy pofán vágta, hanem pofon vágta.. általános, 1. osztály, olvasás gyakorlat xD Am nem kell cicire venni, szóval értem mit akar mondani a kérdező, de ha csak 1x is pofozza meg, hogy lehet olyat véletlenül?
2012. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem lehet "felpofozni" senkit, legfeljebb ok nélkül, de szándékosan. Véletlen mozdulattal esetleg arcon lehet ütni valakit, de erre az esetre egyáltalán nem illik a "felpofoztam" kifejezés. Egyszóval a feltett kérdésre - a körülmények ismeretének teljes hiányában - nem lehet értelmesen válaszolni.
2012. okt. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

A hatosnak írnám, hogy mehetünk együtt magyar nyelvtant tanulni, ha akarod. Szerintem a mondatokat nagy betűvel kezdjük.

Egyébként láttam, hogy pofon és nem pofán vágta, de a pofánvágás egy kicsit feltűnőbb fogalmazás és azért írtam úgy. De azért kezd csak nagybetűvel a mondatokat.

2012. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!