Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottunk, csak véleményt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, csak véleményt írjatok nagyon rossz nekem (? )

Figyelt kérdés

11 hónapos kapcsinak nem rég lett vége. Én szakítottam mert "kavargat" egy másik sráccal. 3 hónappal ezelőtt kezdődött el minden, a srác beleszeretett a bnőmnek meg ő lett a legjobb fiú barátja. Mesengeren mindig a srác szivem, életemnek hívta és kiosztottam a bnőm messengerén és ezek után bnőm olyanokat írt neki hogy nem akarja elvesziteni fontos neki nagyon ne gondolja azt komolyan amit én írtam neki bla bla bla. Megyünk 1 hétre elutazni csajom szüleivel este fekszik mellettem úgy köszönt el tőle megint hogy csókollak szeretlek, össze vesztem vele másnap kiröhögött engem, a csávóval hogy itt féltékenykedek és folytatta ugyan ezt. Ja igen utazás elött 1 nappal áthívtam magamhoz beszélgetni és tájékoztatott arról hogy talizik a csávóval hogy eltudjon köszönni tőle mert 1 hétre elmegyünk.... :/ Mondtam neki hogy válasszon vagy ő vagy én és azt mondta hogy én de semmit nem tett érte és úgy voltam vele hogy ideje lépnem mert hosszú távra nem akarok többet szenvedni.


Ha elolvastad ezt az egészet nagyon köszi és szívesen veszek pár biztató szót mert nagyon rosszúl érzem magam :((



2017. júl. 23. 19:19
 1/8 A kérdező kommentje:
17/F
2017. júl. 23. 19:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel. Jobbat érdemelsz, mint ő. Olyat, aki megbecsül, és szeret téged! :)
2017. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
40%
Várj pár napot, így hogy szakítottál vele, és ha visszaakarna kapni azzal a feltétellel, hogy többet ilyet nem csinál, akkor adj neki még egy esélyt. Mostanában olyan könnyen-mennek a kapcsolatok. Lehet nagyon közeli barátja, és fél elveszíteni, de téged is. Őrlődik köztetek.. Persze ez nincs rendben, és az sem hogy a másik srác így visszaél vele, de nézd meg kit fog választani. Ha elfogadja a szakítást, akkor jól döntöttél, viszont ha próbálkozik adj neki esélyt. Lehet ő vele sokkal többet tudott beszélni, bízott benne, elmondhatta neki a titkait, figyelt rá, így kötődés alakult ki. Nézz magadba, mindent megadtál neki? Semmiben nem szenvedett hiányt? Megéri a kapcsolatot így félredobni, egy idióta miatt? Gondold át..
2017. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jol tetted. Nekem is van egy legjobn fiu baratom es kuldunk egymasnak szivecskeket de nem irunk olyat h "szeretlek" meg "eletem"...az mar tobb. Ne erezd magad rosszul miatta mert jol tetted. :)

16L

2017. júl. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemel meg:) Ne menj vissza hozzá, csak egymás idejét vesztegettétek🙄
2017. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy r.banc volt. Max a ráköltött pénz miatt bánkódj. Az kukába dobott pénz.
2017. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kár hogy így lett vége ez lett volna az utolsó amire gondoltam volna a kapcsolat közepén. De jól van akkor nem én kaptam túl a dolgokat csak ő nekem az első igazi szerelmem és nagyon nehéz :/
2017. júl. 23. 20:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben mint a barátnőd, csak kicsit más előzményekkel.


Nekem a legjobb barátom volt meg előbb, sokáig tetszett is a srác, egyszer csókolóztunk, de végül nem lett belőle semmi, és mire összejöttem a barátommal, nem éreztem iránta semmit. Viszont azóta is nagyon közel állunk egymáshoz, sokat ölelgetjük egymást, néha cicának szólítjuk egymást poénból.


A különbség, hogy amikor összejöttem a barátommal, és b egy hónap járás után elmondta hogy ez zavarja, akkor egyrészt röhögés helyett őszintén elmondtam neki mindent amit a sráccal való kapcsolatomról tudni lehet, másrészt megértettem hogy ez őt bántja, és visszavettünk kicsit a haverommal. És működött is, a haverom azóta is a legjobb barátom, a barátommal pedig lassan 9 hónapja együtt vagyunk.

Tehát igen, jogos amit csináltál, nem is azért mert összbarátkozott valakivel, mert lehet hogy nekem még bele is férne ez a viselkedés a csak barátságba, hanem mert nem tartotta tiszteletben egyáltalán az érzéseidet, ami egy 11 hónapos kapcsolatban nekem elképzelhetetlen lenne.

19L

2017. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!