Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Véleményt szeretnék tőletek...

Patabee kérdése:

Véleményt szeretnék tőletek kérni, szerintetek hogy alakul a hátam? Rossz indulatú emberek kerüljenek!

Figyelt kérdés
képek kommentbe lesznek :)

2017. márc. 16. 09:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2017. márc. 16. 09:04
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Egyenlőre nincs hátad.
2017. márc. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

értem,köszönöm a választ..:)

annyit szeretnék akkor még tőled kérdezni, hogy te milyen gyakorlatokat tanácsolnál hátra? :)

nem mellesleg szerintem van olyan hátam mint ezen a képen lévő férfinak :o vagy tévedek? :)


[link]

2017. márc. 16. 10:36
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennek sincs háta kb. semmi. A fényektől meg a színleszívástól látszik valami de ennyi.


Evezés, hagyományos felhúzás. Nem kellenek csodagyakorlatok.

2017. márc. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

akkor magyarán szólva, amihez hasonlíttattam magam, azis egy nulla?! :D

értem, mert Döntött törzsű evezés kézisúlyzókkal,Egykezes evezés,Húzódzkodást szoktam csinálni, mondjuk nem fogok hazudni, a húzódzkodás nem a legjobban megy, gondolom azért mert még nincs kellő izom rajtam, de akkor mindenképpen erőltessem azt is? :)

köszi amúgy hogy segítesz! :)

2017. márc. 16. 10:55
 6/11 anonim ***** válasza:

Majd, ha 10 kilóval nehezebb leszel, akkor lőjj egy képet és hasonlítsd ehhez, mert ez ne sértődj meg, de tényleg semmi. Akit meg küldtél az igen, szét van effektelve, ő sem izmos.

Evezz, húzz fel és jó lesz.

2017. márc. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

értem, mindenképpen ráfekszek jobban erre a dologra!

még annyit hogy szerintetek egy héten elég bőven egyszer meg edzenem a hátam? (mert ugye azzal tisztában vagyok hogy általában egy izom csoportot elég egy héten egyszer edzeni, ha jól csinálja az ember akkor nem is igazán tudná többször), de mivel végülis ez mégis csak nagyobb izom csoport mint a bicepsz vagy a tricepsz, nem lehetne úgy edzenem hogy mittudom én kedden, meg szombaton? vagy ezzel nem hagynák elég regenerálódási időt? :)

köszönöm hogy segítetek! mindenkinek megy a zöld kéz! :P :D

2017. márc. 16. 11:27
 8/11 anonim ***** válasza:

3-szor megedzeni a legjobb ha ilyen szinten vagy

és ez mindenre vonatkozik, nem kell százféle gyakorlat csak gyakoriság meg étrend

felhúzás,evezés,guggolás - ezek mind fejlesztik a hátad és elég is kezdő szinten 5x5 mindből heti 3szor

2017. márc. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

értem, akkor magyarul, ha jól értelek, akkor lehet úgy csinálnom, hogy pl: hétfőn szerdán és szombaton hát?

mert akkor végülis van regenerálódásra is ideje :)

bicepszet és tricepszet is lehet akkor egy héten többször?

azt meg pl úgy hogy kedden csütörtökön és vasárnap? :)

2017. márc. 16. 12:12
 10/11 anonim ***** válasza:
nem, ha valamit 3szor edzel egy héten, akkor az a 3 edzésnap van és akkor mindent, ez a teljes testes edzés
2017. márc. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!