Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csak ilyen fiúkat találok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak ilyen fiúkat találok?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok

Egy normális fiunak nem jöttem be

Akarki ramir pl itt is mind olyan csunyak

Nem arrol van szo hogyha csunya esélye sincs, egyáltalán nem erről szól de mindegyik ott kérdezgette hogy összejönnék e vele, csókoloznék e vele, sugnék e vele, es ez olyan gáz

Mindegyik olyan embernek akinek kapcsolata van a körömből mindenkinek olyan helyes pali jut


2017. júl. 24. 13:51
 1/8 Singularity_amusing ***** válasza:
100%
A sugdolózás nagyon jól hangzik. Aki szeretne sugdolózni de nincs kivel keressen meg.
2017. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jó, bocsi, elirtam

Dugnék*

De amugy jo volt

2017. júl. 24. 13:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik eddig tényleg csak kanos hülyéket fogtál ki.

Én is csak 16 vagyok, de soha nem értettem, hogy ennyi idősen, hogy lehet valakinek annyi esze, hogy ilyen dumával próbál barátnőt szerezni.

Én azt mondom ne add fel, de akin látod h csak ennyire kellenél neki arra ne pazarolj időt.

2017. júl. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem pazarlok, nem olyan vagyok
2017. júl. 24. 14:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedj élőben? ? Egyszer beszelgettem itt egy lannyal es egybol kertem tole talalkozot kb es pffuu hat finoman fogalmazva rusnya volt... Aztan ott irta hogy o milyen szep meg milyen sok mindenki van oda erte en meg kb hanyingert kaptam tole...

Szoval yah csak eloben ismerkedj!!! Ugy meg izgalmasabb es jobb is

2017. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert talán te is csúnya vagy?:O bírom ezt a lanyokban hogy olyanok mint a banyarem , de elvárják a szőke herceget. De eltekintünk,hátha TE kivétel vagy!;) Amúgy bárhol ismerkedj ,csak kérlek neten ne! Egyszer lánynak adtam ki magam és ne tudd meg miket írtak. Elszornyulkodve olvastam hogy az állítólag 12 éves kislánynak azt írja egy 16 éves hogy hogyan csinálná fel?!: O fúj! Próbálj meg valtoztatni..ja még annyit hogy a neten azért is gáz ismerkedni,mert ha szinte 100% hogy akit megkedvelsz messze lakik:( Sok siker!😉 Csak legyél pasifalo xdd.
2017. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fényképen az emberek 80%-a rosszul néz ki.
2017. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, nem nézel ki jól. :D
2017. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!