Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok szelíd,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok szelíd, normális gondolkodású fiúkat?

Figyelt kérdés

Nagyon sok fiúval ismerkedtem az elmúlt időben, 19 vagyok, de valahogy mindenki furcsa értékrenddel rendelkezik.

A körülöttem lévő emberek is állandóan változnak, idővel mindenkinek fontosabb lett a pénz és a karrier mint a család, ami nekem nagyon fontos lenne.

Miért van ez? Hogyha megismerkedek egy rendesnek tűnő sráccal pár nap után kiderül, hogy a legdrágább cipőkön kívül semmi nem érdekli őket?

Nem rasszisták mondjuk, de nem érdekli őket olyasmi, hogy fairtrade, sőt talán nem is hallottak róla.

Engem ezek eléggé zavarnak.


2016. nov. 12. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Nem, nem hallottam róla, és igen, nem a legolcsóbb cipőm van..

17/f

2016. nov. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát engem a pénz nem érdekel,elég tapasztalatom van már hogy szerezzek jó cuccokat olcsón és milyen módon csak hát ehhez kell széleskörű érdeklődés és egy kis leleményesség 17/F
2016. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A francba nem hallottam róla, de utána fogok olvasni, mert fölkeltetted az érdeklődésem.


Bár a probléma az, hogy egy pár cipőm van és 10 ezernél többet nem adok ki érte. Sőt inkább 8 a plafon.


Próbálkozz tovább, ismerkedj más helyeken.

És próbálj meg ne divathajhász srácokat keresni azaz, ne a plázák környékén mert ott biztos sok van. Meg azért a ruhájukon is látszik szerintem.


De idővel amúgy is megtalálod a tökéletest fiatal vagy még.

2016. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallottam róla, legalábbis ilyen szövegkörnyezetben biztos hogy nem... viszont nekem például sosem volt a legfontosabb a pénz, sokkal többre tartom az emberi értékeket. Az értékrendem szerintem a helyén van, mégsem volt még szerencsém lányok terén soha, pár bulis kavargatást leszámítva, és akik ismernek, sosem értették, hogy miért. Én viszont tudom: mert nem ez kell nektek. A suttyó, unintelligens, elcseszett értékrendű srácok kellenek nektek, aztán meg jönnek az olyan szövegek, hogy "jaj, minden pasi ugyanolyan". Nem. Csak körül kéne nézni. 19f
2016. nov. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

Talán rossz helyen keresed őket.

Szerintem van egy csomó weblap fairtrade és greanpeace támogatóknak, de videójátékos oldalon is előbb fogsz találkozni hozzád illő fiúval, mint ahol sejtésem szerint keresed őket, szórakozóhelyek stb;


Mármint most kezdjek megint mesélésbe, hogy valamelyik elit zsidó márka rajongó Calvin Klein superbrand fanatikus lepontozzon?

S utána magyarázkodjak, hogy nekem igazából semmi bajom a zsidókkal, mert tényleg nincs, sőt legjobb barátom is az, max. gyűlölöm ahogyan a gyémántpiacot ők meg bizony azok BÉKÉS HINDUK kisajátítják.

Akik a másik oldalon cipőket raknak össze, Adidast vagy éppen valami ultradrágát, de közben ilyen marha gazdagok is vannak közöttük.

Mint például Bollywood ami értéket nem gyárt, de jóval több filmet mint Hollywood.


Vagy Donald Trump? Ő akivel kapcsolatban több mint 80 rapsztár neve merül fel, mint felfuttatott kis nyomik.

Hogy az igazság az, hogy mikor Wiz Khalifát vagy épp valami Rae Sremmund féle cuccot hallgatsz, neki fizetsz, Trumpnak?

Meg az ő weed business-ének aminek az a célja, hogy az afroamerikai társadalom minél mélyebbre süllyedjen.

Snoop Dogg, Asap Rocky-lelkes Trump támogatók!!!

50 cent showműsort csinált miért szavaz Trumpra!!!

Még jó, hogy a sjaát vodkamárkája miatt XD

Nézd meg a közös képeiket, Afrika megmentői.

S ti úgy imádjátok őket!

A kosarasokat akik Észak-Korea diktátoraival közösen játszanak, esznek pár túlfőtt homárt s tesznek magasról arra, hogy esetleg a koreai nép földből kikapart gyökereket eszik.

Mert ez már liberalizmus nem igaz?

Mikor melegnek lenni azt jelenti, hogy tetszelegsz mindenki előtt kitetoválva, kirúzsozva Lauder rúzsaival...jah bocs Lauder is zsidó, micsoda superbrand.

Miért is ne állnál melléjük?


Hisz valaha a barátom örült volna egy olyan lánynak mint Te, de most elvakult, mert hirtelen fontos lett, hogy Jeruzsálem legyen a főváros, s ne a Palesztinokkal közös állam legyen a Mennyei királyság.

A Mennyei királyság, ami valaha a kedvenc filmje volt, a Véres gyémánt, ami az egyik legnagyobb zsidó rendező mesterműve.

Spielberg-től a München, mit számít az már, hogy miről is szólt az a mozi?

Hisz buli van, most Izrael nagy üzleteket köt a Mercedessel, és a zsidók hamarosan olyan kocsikban közlekednek mint annó Hitler, de az már mit számít?


Te pedig legalább ne játszd meg kérlek, hogy korrekt vagy, mert nem vagy az.

Keresed a csodát, de ahogy elnézem pontosan tudod hol.

Menjél bulizzál, idd magad halálra, tombolj a drogos rapperekre de fogalmad se legyen arról, hogy a rapnek esetleg miről kéne szólnia!

Egy-két komolyabb likőr, támogasd őket, támogasd Wiz új füveit, s ha esetleg elbutulsz a nagy békítésed közben ne haragudj ha mások már nem állnak veled szóba.

Hisz valaha te is az IKEA-nak akartál dolgozni, tenni valamit a világért.

Valami filmes fiút szerettél, egy kutatót, egy írót, mint mondjuk a zsidó Philip Roth, akire igenis fel lehet nézni.

De mentél velük, tomboltál, s így most itt panaszkodsz, hogy nincsenek rendes fiúk.

Esélyt se adtál nekik!

Óhh..."Mrs Dalloway, mindig nagy partikat ad, hogy leplezze a csendet"-Virginia Woolf

2016. nov. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

De most komolyan, az zavar hogy drágább cipőim vannak, meg hogy érdekel a pénz?

Mert szerintem a mai világba a pénznek elég nagy szerepe van sajnos, és ha már ezt meg azt nem tehetem meg miért ne vegyek jobb cipőket amíg még lehet? Tényleg ez zavar téged? Engem az hogy ilyen piti ügyek miatt ítélkezel.. Mert drága cipője van és kell neki pénz..

2016. nov. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, hozzáteszek azért még egy pár dolgot.


Az, hogy valakinek van pénze, és ezért vesz egy pár drágább cipőt, szerintem nem bűn. Még az se bűn, ha tényleg sok pénze van, ezért drága cuccai vannak és új iPhone a zsebében.


Ezért még nem kell elítélni senkit. Akkor van a baj, ha tényleg csak ez számít, és nagyra veri magát valaki azzal, hogy milyen cuccai vannak. Gondolom (remélem) nem a 25-30 év közötti korosztállyal barátkozol, vagy felette, akkor pedig az is elmondható, hogy a pénz ezekre a cuccokra nem az ő munkájukból lett, hanem a szüleik keresték, azzal dicsekedni pedig undorító. De visszatérek az elejére: nem lehet senkit elítélni azért, hogy van pénze drága dolgokra, ezért vesz is drága dolgokat.

2016. nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

Nézd itt is van, nyomassátok úgyis buli van, szegény Trump meg rasszistának lett beállítva.

S azok akik-e mellé állnak, azok a rapperek akiknek ez kell, az ékszerek meg a kocsik nem rasszisták mondjuk egy szegény fehér ember ellen?

Vagy a gazdag arabok, az olajból kőgazdaggá lett nagy arcok, akik megmondták, hogy bizony ők egyetlen menekültet sem fogadnak be.

Azokat bizony tisztelni kell, mert az Iszlám oly tiszta vallás, na ne, legalább ne kamuzzunk egymásnak.

Ti Dubai-ban akartok nyaralni, tesztek is ti arra ha gyerekek belefulladnak a tengerbe, meghalnak egy újabb vérengzésben, amit, na hagyjuk is.


Tessék, a nap száma, jó drogozást! XD


https://www.youtube.com/watch?v=GLa9YxV1Xps

2016. nov. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
71%

Eloszor is szia.

Szerintem nem azok a fontosak amik kivul vannak vagyis egy kapcsolatban nem. Szeretek oltozkodni meg ugymond kitunni a tomegbol vagyis normalisan elegansan kinezni. Ezek szerint biztos olvasottab vagy mint en mert fogalmam sincs milyen szo az amit irtal. De egy kapcsolatrol beszelunk akkor kit erdekel en pl romantikus termeszetu vagyok es imadok pofazni barmirol is nekem egy kapcsolatban az a fontos hogy mindig meg tudjuk beszelni a napunk problemank. Szerintem jeresgelj biztos van csak még nem talaltad meg. :)

2016. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

Talán nem jó helyen keresgéltél eddig.Türelem, kitartás és megtalálod a neked megfelelőt.

Üdv: egy szelíd, normálisan gondolkodó

23/F

2016. nov. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!