Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vonzódok még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódok még mindig hozzá, amikor nem is illettünk?

Figyelt kérdés

Volt egy ideig óráig tartó ismerkedésem, ami nem nevezhető hivatalos ismerkedésnek. A srác külseje nagyon megfogott, ezért is akartam belelátni a lelkébe.

Csak sajnos nem azt kaptam amit vártam. Úgymond egy idealizált személybe voltam "szerelmes" (ez erős szó rá). Nem szeretném részletezni, de abszolút mód csalódás volt, mert azt hittem nagy kincsek vannak benne. Mint az általam kiderült, sajnos nem. Ahogy teltek a hónapok, lett párja, láttam pár képet ami miatt nagyon csalódott lettem, mert ezek ellenére még mindig valamilyen szinten vonzódok hozzá, egy két dolog tetszett benne, de maga az életvitele (kokain) Iletve a céltudatlansága kiábrándító volt

Persze nem ez a fő problémám, csak kíváncsi vagyok véleményekre.



2017. júl. 26. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hitted ő más. És mert jól néz ki.
2017. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kokain
2017. júl. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

- Tudja hogy ez mi?

-Kokain.

-igen, ez vagyon és hatalom.


Ahhhh de jó mix ez papa, mindjárt meghallgatom :$

Hagyd a fenébe a srácot, találsz jobbat, :/ hidd el, fáj, de akkor is , találsz jobbat.

2017. júl. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha drogos akkor mindenféleképpen hagyd rá.
2017. júl. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!