Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A nők buknak a katonákra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők buknak a katonákra?

Figyelt kérdés
Én tiszti főiskolára fogok menni és jó eséllyel elérhetem az alezredesi rangot. Szeretik a nők az egyenruhás pasikat? Nem sokára érettségi és addigra elkell döntenem mivel fogok foglalkozni. 16/F

2017. júl. 26. 16:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Imádják. Én fiú vagyok, de sokkal többe nézek egy katonát, vagy egy rendőrt, mint egy bmw-vel száguldozó vagány betyárt.


Persze ne emiatt menj a tiszti főiskolára, de igen, buknak erre a lányok.


20F

2017. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

!Kiegészítés!


Persze ha s*ggfj vagy, sárga a fogad, nem tudsz öltözködni, buta vagy, bunkó vagy, akkor lehetsz tábornok is.

2017. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2 Nyugi egyik sem vagyok.
2017. júl. 26. 16:31
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem, de az átlag szerintem nem mellettem áll.
2017. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez kétes:/ egyénfüggő. Én személy szerint úgy gondolom hogy a katonák és az ehhez kapcsolódó szakmàt vàlasztó férfiak. Nem olyan érzékiek, durvàk. A többségből kiölik az érzelmeket. De ez nem általànosítàs szinte vannak kivételek. Csak tapasztalatból mondom. Család, pàr miatt stb..
2017. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

maga nem is az hogy katona vagy... hanem maga az önbizalom... a megjelenés a kiállás meg az ilyenek számítanak amimet ott megtanulsz :D hogy ha valahol meg jelensz és 100 emberbe is meg fagy a sz*r :D pl mikor be mész az újoncokhoz

de az a lényeg hogy soha ne szálljon a hatalom a fejedbe...

"ha valaki kezébe hatalmat adsz, meg tudod milyen ember valójában"

2017. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Alapjában igen. Habár van olyan ismerősöm aki annak készül és jó is lesz annak, de nem tudnék vele semmit elképzelni😅😅
2017. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Akkor bevonulok :D
2017. júl. 26. 23:57
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen erősen szimpatizálok az egyenruhásokkal de a mostani kék rendőr egyenruha valami borzasztó. :D A katonák pedig vonzóak
2017. júl. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!