Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha izmos leszek jobban buknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha izmos leszek jobban buknak ram a csajok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 28. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem, a lányok a stílusos fiúkat jobban szeretik, habár ezt is fellehet bontani rétegekre, sok fajta ízlés van, van akinek kifejezetten az ismos pasik tetszenek, de szerintem az átlagos, jó modorú, udvarias srácok jó stílussal kelendőbbek.
2017. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Személyfuggo.
2017. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, 3 lehetőség van.


1. Igen, igy sokkal jobban bejössz majd a csajoknak, állatian fogsz mutatni! 😍


2. Az arcod... Tudod nem a legideálisabb es az izmos alkatod nem tesz majd semmit 😕


3. Igy is tökéletes vagy, ahogy most kinézel! 😉


Na ezek az opciók. Döntsd el, hogy melyik az, amelyik a helyzeted, aztán majd alakul a dolog 😉

2017. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
4es esetleg történt ma valami? :D
2017. jan. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Vannak olyan lányok is, de hát amennyi lány annyi ízlés.

Légy önmagad, ne változz meg mások kedvéért.

Én azt preferálom.

2017. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbbet igen,de igaz,a lányok a stílusos fiúkra buknak jobban :)
2017. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Ha idióta vagy, hülye a viselkedésed, stílusod, akkor nem fognak jobban bukni rád, izmosan sem.

2017. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
#7-es nem értem miért kell ezt csinálni állandóan. Hogy kb minden izmos fiút egy skalp alá veszünk, és kb azt tartjuk egyetlen erényüknek. Egy izmos srác is lehet stílusos. Miért választod külön ezt a két dolgot?
2017. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én egyessel értek egyet, a stílus előrébb van az izomnál, persze az izom is jó ha van és egyáltalán nem hátrány persze csak mértékkel! VAn esztétikusan izmos test és van már a túlgyúrt.. Véleményem szerint a kicsit izmos és vékonyabb srácokért vannak a legtöbben oda, azaz a szálkásabb testér.
2017. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Fenéket.


Nem csak ezen múlik.

Leginkább fontos a stílusod, a jellemed, a személyiségen amin nagyon változtatni nem fogsz tudni, maximum felveszed az álarcot, de az sem jó, mert előbb utóbb leleplezed magad. Persze ha van egy normális alakod, leginkább sportos, az bőven elég, és sok múlik a megjelenéseden is, ezt az öltözködésre értem.

Nagyon sok lány/nő elsősorban azt nézi milyen ruháid vannak, milyen cipő van rajtad, aztán egyeseknél számít milyen autóval mászkálsz, ha nincs jogsid akkor ember számba sem vesznek. Persze ettől független van sok kivétel is, de azok többnyire foglaltak, és őket is meg kell érteni.

Simán csak add elő önmagad, és tegyél egy jobb megjelenésért, de ne akarj a gazdag bunkónak tűnő lenni. Egyszerűen ismerkedj, és hidd el biztos fogsz találni egy olyan lányt aki teljesen hozzád illő lesz, és akarni fog téged.

2017. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!