Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit vegyek/csináljak annak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek/csináljak annak a lánynak a szülinapjára, aki 14 lesz és tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Július 31-én lesz,addigra szeretném megcsinálni. Én láttam egy jó ötletet,rajzolok egy valamilyen formát,ragasztópisztojjal feltölteném,kivágnám és ezt nyakláncként használni. Ez jó,vagy csináljak mást? Még nem csináltam semmit,és meg szeretném lepni
2017. júl. 27. 20:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem,sürgős lenne! Válaszokat előre is köszönöm 13/F
2017. júl. 27. 20:17
 2/6 anonim válasza:
Szia! Szerintem aranyos ötlet lenne amit írtál :) De valószínű bárminek fog örülni, ha szívből adod neki :), javaslom adj neki mellé egy szál virágot és tökéletes lesz :)
2017. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem barminek fog orulni, az lesz a fejeben, hogy gondolta ra. Nagyon aranyos ez, sok sikert :D
2017. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2017. júl. 27. 21:31
 5/6 A kérdező kommentje:
A nyaklánc nem jó,kulcstartónak lehet még esetleg,de nem tudom hogy jó lesz-e
2017. júl. 27. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkepp vegyel csokit:) illetve ha tudja hogy te szeretnel tole valamit,akkor egy kulonleges rozsat,vagy a kedvenc viragjabol egy szalat vigyel:) amit leirtak az aranyos otlet,de amugy neten lattam olyat,hogy tudod vannak olyan dobozok amiket kajakhoz adnak (pl kinai) ilyen kis vekony muanyag. Na,ha arra alkoholos filccel rarajzolsz es berakod a sutobe a formara vagott muanyagot ( pl szivecske) akkor osszemegy kisebbre,es egy jo kis muanyag kulcstartot vagy nyaklancot lehet belole csinalni:)) ha reszletesebben erdekel irj privatban😊
2017. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!