Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek mit vegyek annak...

Szerintetek mit vegyek annak az osztálytársamank szülinapjára aki tetszik nekem? Szerintem én is bejövök neki mert mindig sokat beszélünk mosolyog rám és csak nekem mond el olyan bizalmas dolgokat.

Figyelt kérdés

Tudni kell a lányról azt,hogy őt anyira nem kedvelik a többiek és csak én vagyok vele normális.

Mind a ketten 14 évesek vagyunk.



2016. jan. 8. 20:58
 1/5 anonim válasza:
Nem vagyok párkapcsolati tanácsadó, soha nem is voltam, nem is leszek, viszont én azt javaslom hogy mondd el neki mit érzel... Sok sikert (:
2016. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csoki, parfüm, karkötő, nyaklánc,fülbevaló, könyv, CD, bögre.
2016. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy fiútól egyik szülinapomra szív alakú ékszedobozt, - és csokit kaptam.
2016. jan. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csoki,parfüm,CD,nyaklánc,karkötő stb.

Attól függ mit szeret csinálni.

2016. jan. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én tavaly vettem egy lánynak aki tetszett az osztályból egy üveg bort megittuk ketten és ő az alkoholtól rám mozdult . Lehet nem bírta annyira a piát. Amúgy csak szerencsém volt.Próbáld meg te is:)
2016. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!