Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Három hét teljes hallgatás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három hét teljes hallgatás után egyszer csak közölte, hogy szeret, aztán eltűnt. Miért most? Mi ez az egész? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még július elején részt vettem egy 1 hetes edzőtáboron, ott találkoztam az illetővel. Az igazat megvallva szerda estéig arról sem volt fogalmam, hogy a környéken rontja a levegőt, aznap figyeltünk fel egymásra vacsora közben. A következő napokban a rengeteg külön programunk ellenére igyekeztünk időt szakítani egymásra, mégsem romantikus irányban fejlődött a kapcsolatunk. Megmaradtunk afféle igazi, nonstop baromságokról pofázó haveroknak. No, nem mondom, hogy nem tetszett a srác, de nem is volt az a "ha törik, ha szakad, én halálomig küzdök érte" kategória, és akkori megítélésem szerint kb én is ezt testesítettem meg az ő szemében. Vége lett a tábornak, hazautaztunk az ország 2 végébe, abbamaradt minden. Pár napig hiányoltam, de végül sikerült kipenderítenem az utána maradt sajgó űrt magamból, és ugyanúgy tengettem tovább az életem, mint előtte. Már szinte teljesen feledésbe merültek a közös éjszakai félholtra röhögések emlékképei, mikor egyszer csak kaptam egy üzenetet, tőle. Már az első pillanatban tudtam, hogy ma történni fog valami, valami, ami átformálja a napom, a hetem, kitudja még mit...pedig csak egy puritán "szia" volt. Átlagos beszélgetésbe bonyolódtunk követve az illem írott és íratlan cliché-it, egyáltalán nem abban a zabolázatlan stílusban, ahogy élőben tettük anno. Kb 5 perce nyomathattuk a sablon sódert, mikor mindenféle előzetes utalás, és köntörfalazás nélkül közölte, hogy szeret, és ezt most kivételesen nem szarkasztikusan mondja, hanem halál komolyan. "Ezt miért nem mondtad meg előbb?" kérdeztem vissza. A válaszra már 3 napja várok, az óta nem lépett fel Facebookra. Még a kérdést sem látta, miután tudatta velem az érzéseit felszívódott. Fura...az egész story fura. A srác, ha úgy nézzük inkább introvertált személyiség, de akkor is, miért ült 3 hétig ezen az üzeneten?! (sokszor volt online időközben)

Ha valakinek sikerült magát a szófosás végére küzdenie, annak hálám is elismerésem. XD

Szerintetek mi áll a dolgok hátterében, csöppentetek már ilyen szituációba?



2017. júl. 29. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy felénk, vagy fél, hogy meessze vagy, fél az elutasítás tól.

Lehet kellett a hiányod, hogy rájöjjön , szeret téged. :) Írj neki, aztán csak nehogy elbizonytalanítsd :)

2017. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocsáss meg, hogy nem vágok a témába de öröm volt olvasni végre egy olyan szöveget, ahol a szerző ilyen frappánsan ír...
2017. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szép sztori, a válasz egyszerű, töketlen.
2017. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!