Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Srácok, ti ha szerettek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti ha szerettek egy lányt akkor azt, hogyan mutattjátok ki?

Figyelt kérdés

Vagy, ha már kapcsolatban vagytok az illetővel és nem csak felszínes a kapcsolat, hanem tényleg tiszta szívből szeretitek akkor miképpen mutattjátok azt ki?


Csak azért teszem fel a kérdést, mert manapság a srácok olyan felszínesnek látszanak, meg elrejtik az érzelmeiket... Veletek is így van ez?


19/L



2017. júl. 30. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos ez azért van, mert eddig akikkel őszinte voltam, kihasználtak és ott éreztem szarul magam miattuk, ahol csak lehetett.

Egyébként tényleg sok sekélyes paraszt is van, de sok olyat is ismerek, aki hozzám hasonlóan már nem szeretné megszívni.

23/F

2017. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

hátt erre nehéz válaszolni, nos igen a férfi az ilyen :) nem érez, csak van mint egy szikla :D

hát, mittudom én, sokat beszélek vele, hiányzik, . kedveskedek neki ezzel azzal. ahhh nehéz kérdés hallod :)

2017. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

kettes vagyok, és csatlakozom az előttem szólóhoz...

nem akarjuk megszívni...

22

2017. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha nem vagyunk együtt, akkor igyekszek minél kevésbé, főleg ha azt látom hogy ő maximum kedvel.

Ha együtt vagyunk, akkor amennyire csak tudok, odaadó és figyelmes vagyok vele, és a tenyeremen hordozom. Viszont kimondani nem szoktam túl gyakran.

21/F

2017. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 DollarDog ***** válasza:
100%
Hát én ugy "próbáltam" kimutatni hogy minden találkozásnál bókoltam neki, valamint mindig kedveskedtem valamivel legalább ha egy szál rózsával is találkozásnál! Én általában nem rejtettem el érzelmeim! Max ha nem voltam a legjobb kedvemben akkor is kedves voltam hozzá ha szomorú voltam akkor is hisz nem akartam érzelmileg lehúzni és nem is azért találkoztam hogy az én gondjaimról beszéljek igy érthető miért vagyunk felszinesek :D
2017. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat srácok. Értem, hogy voltak olyanok akik kihasználtak titeket, és ezért most ilyen sündisznóvá változtatok, de mivanha egyszer szembejön az igazi?
2017. júl. 30. 15:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az igazi nem csak úgy betoppan, hanem fokozatosan kialakul. Ami olyan hirtelen jön, azt már csak fellángolásként kezelem.

Amúgy nyilván örülnék neki, és ideális esetben fokozatosan nyílnánk meg egymásnak.

#1

2017. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Általában az ő szemébe nézünk ha tehetjük.

Egy társasági találkozón a lehetö leközzeleb akarunk hozzá ülni,állni

Érdeklödünk a jelenlegi kapcsolatán

Stb

2017. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A szeretet az ráhangolódás a másikra. A két fél kiegészíti egymást. Megosztanak életfeladatokat, közös a céljuk. Amennyit ad az egyik, annyit ad a másik. Ez egy egyensúly, amit folyamatos kommunikációval. Tehát tisztelettel, megértéssel, együttérzéssel lehet fenntartani.


Az hogy ezt hogy mutatjuk ki, az egyén függő. Ha látod szívesen tölt veled időt, meg akar ismerni, foglalkozik veled. Ha teszel neki szívességet akkor értékeli. És érzed a tiszteletet, megértést, együttérzést. Jó úton haladsz. De ne várj el túl sokat csak amennyit érdemelsz. A szeretet nem bír el büszkeséget. Nem jó ha túl komolyan vesszük magunkat. Egyenlőnek kell tekinteni egymást. Kell egy kis alázat.


A szeretetről nem beszélni, hanem érezni kell a másikat. A tettek, a célok fontosak és nem az számít amit mond és amit más mond. Amit érzel az a fontos. A te életed nem a másé.

2017. aug. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!