Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Srácok! Ti hogyan utasítotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti hogyan utasítotok vissza lányokat kedvesen? Szerintetek ez visszautasítás vokt vagy sem?

Figyelt kérdés

Egyrészt érdekelne ha rátok ír egy lány akit sokat néztek ,vagy nem ,de mindegy(személyes eset ,én vagyok a lány ,nem tudom miért néz) ha vissza akarjátok utasítani aut akkor hogyan teszitek meg? Szóval csak megkérdezi milyen napotok volt akkor mik a jelei annak hogy kedvesen visszautasítjátok?

A második kérdésem inkább privátban tenném fel ,nehogy az illető magára ismerjen:)


2017. máj. 26. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Tedd fel
2017. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szituációfüggő,hogyan tenném.

Határozottan, semmiképpen nem bántóan, és meg is indokolnám,hogy miért.

2017. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tehát nem ismeritek egymást ,rádír majd megkérdezi milyen napod volt.

Hogyan rázod le kedvesen?

2017. máj. 26. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:

hát kedvesen??

jó :) pont most készülök barátnőmhöz


szerintem enyi eleg hozzá :D

2017. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy nem szimpatikus neked...
2017. máj. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fb-on biztos nem,inkább személyesen (ha lehet 4szem közt) amugy nem szívessen haragítok magamra csajt szóval nehéz dió ... de azt mondanám hogy helyes csaj vagy nincs veled bajom de úgy érzem hogy mi nem igazán illünk össze.. te jobbat is érdemelsz nálam,hidd el:) de barátok még lehetünk.. nincs harag? Na így mondanám de a csajtól is függ ez.. mert ha túl reagálja pl megharagszik akkor én nem tehetek róla ha nem jön be nekem pedig kedvesen mondtam. És ha elfogadja akkor jó mert barátok lehetünk és nincs harag 19f
2017. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!