Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan deríthetném mi hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném mi hogy lehet-e köztünk valami vagy csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki zárkózott.

Már hónapokkal ezelőtt elkezdtem vele beszélni, akkoriban még érdeklődött is.Aztán kihagytunk kb 2-3 hónapot, tehát nem beszéltünk, de volt hogy ő írt rám, volt hogy én.Viszont mostanság is beszélünk de nem sokat mert ő sem és én sem érek rá úgy...

Igazából még nem nyílt felém.Nekem a fiú tetszik.

Viszont félek ha elmondom azzal elijeszteném...

Én szeretnék vele egy tartós és komoly kapcsolatot kialakítani, de nem tudom hogy számára közömbös vagyok-e vagy sem...

Találkozni még egyáltalán nem találkoztunk, de majd egy suliba fogunk járni azt tudom.

Nagyon sok közös van bennünk, ezt ő mondta még akkor mikor elkezdtünk beszélgetni hónapokkal ezelőtt...

Viszont próbáltam kérdezgetni filmekről meg arról amit szeret.

Mit csinálhatnék hogy megtudjam csak barátként kellek neki vagy a későbbiek folyamán lehetne köztünk több is?

15/L és 14/F.



2017. júl. 31. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Jajj :D

Komoly kapcsolatok nem igazán születnek így. Főleg idősebb lány és fiatalabb fiú között.

Illetve mindig a lány dönti el, hogy barát lesz vagy komolyabb - kivéve, ha ronda a lány. Igaz félősebbek a fiúk 14 évesen, de mert még tapasztalatlanok. Mozduljatok ki valamerre, mert üzenetben beszélgetni nem ugyan az :/

2017. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lányként hívjam el valahová?
2017. júl. 31. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még egy kicsit. Találkozzatok, ismerkedjetek személyesen is...aztán ha úgy is bejön akkor hajrá :)
2017. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!