Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek együtt táncolok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek együtt táncolok egy fiúval, (akrobatikus rock and roll) És nekem eléggé tetszik. De nem tudom hogy ő csak partnerként tekint -e rám vagy csak barátként. Hogy deríthetném ki?

Figyelt kérdés
6 éve táncolunk együtt.És kb. 3 éve vagyunk barátok. nekem kb. másfél éve tetszik.Sokat dumálunk.

2014. febr. 23. 09:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg kérdezném tőle .Tehát attól félek hogy rá menne a barátságunk ,meg az egymás iránti bizalom,mert ugye egymással táncolunk ő megtart nekem meg meg kell bíznom benne.Meg multkor fellépés előtt egy pillanatra,csak egy pillanatra megfogta a kezem.Nagyon sokat szoktunk beszélgetni edzés előtt,meg közben. Csak szerintem úgy viselkedik velem mint a barátjával.Hogyan mélyíthetném el ezt a barátságot ?
2014. febr. 23. 14:04
 2/4 misi184 válasza:
Én azt tanácsolnám neked hogy csokold meg amikor kettesben lesztek így ha érez valamit írántad akkor vissza csokol ha viszont nem akkor nem lessz ciki az hogy elutasit mert kettrn vagytok és nem lát senki titeket vagy mond meg hogy te többet érzel a barátságnál nálla és akkor kiderül hogy mi lessz sok sikert !
2014. febr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi ! Jó ötlet csak hát lehet hogy rámenősnek tünnék.
2014. márc. 2. 09:15
 4/4 A kérdező kommentje:
meg aztán félek mert ez lenne az első csókom, de neki se volt még barátnője.
2014. márc. 2. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!