Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14éves lányba szerettem bele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14éves lányba szerettem bele?

Figyelt kérdés

20éves vagyok....és életem során sok igazságtalanságban volt részem....sok mindenki kiközösített de ez a lány nem....Ő mindig oda jött hozzám é vígasztalt...míg nem egyszer elképzeltem vele a jövőmet....

Ami érdekes...hogy nem volt iránta semmi fizikai vágyam....nem vágyakoztam a testére....nem gondolkoztam semmilyen szexuális témát

...most először éreztem úgy hogy valóban a lelke ragadott el.....


Egyébként szűz vagyok...ha fontos.


Ez szerelem vagy barátság?



2017. aug. 2. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy esély van arra, hogy ez szerelem, de azért még ne kiabáld el a dolgot. Várj egy kicsit, hátha később biztosabb leszel az érzéseidben.
2017. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 renji7575 válasza:
nálam is volt hasonló eset.. ritka mikor szerelembe esik az ember. Jobb ha élsz a lehetőséggel. A szerelem nem mindennapi és elég sok előnyt nyújthat ha nyitsz felé.
2017. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerelem. Remélem türelmes típus vagy
2017. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is 14 éves vagyok, 2 és fél év korkülönbség van a barátom között. Jól kijövünk, de én azt hittem, hogy nem működhet közöttünk a dolog a korkülönbség miatt. De ő érettebbnek tartott ahhoz képest, hogy még csak ennyi vagyok.

Ha tényleg rendes vagy, vagy ő veled és van bennetek közös stb. akkor meglehet próbálni!

Sok sikert! 14/L

2017. aug. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szeretnék egy fontos folytatást elmondani....de nektek nem fog tetszeni.... köszönöm az eddigi válaszokat...mindenkinek menni fog a 100%-os.


Fontos tudni.....kereszténynek vallom magam és szeretnék az is maradni....ahogy a lány is. (Martina amúgy)

Szeretném megjegyezni hogy nem a kereszténységtől való eltántorítást kérek....kérlek lássatok annál tovább.


Martinát keresztény táborban ismertem meg még tavaly....idén is volt tábor...bár a táboron kívül nem találkoztunk....beszélgettünk Facebookon.


Az idei táborban az utolsó előtti nap vettem a bátorságot és a témát tereltem a vallomás irányába míg nem ő maga kérte hogy nyögjem már ki azt amit már amúgy is tudott.... 4szem közt elmondtam neki hogy tetszik nekem....erre behívott azonnal a szobájába és megkérdezte nyíltan "Szóval te szerelmes vagy belém?" Így hangzott el a kérdés mire én így válaszoltam... "Én szerintem a szerelemhez több minden kell több találkozás,több beszélgetés személyesen,így annyit mondhatok hogy tetszel nekem".



Erre Ő életem legváratlanabb válaszával rukkolt elő.


"Szerintem is a szerelem többről szól de be kell valljam,1 kicsit te is tetszel nekem"


Nem akartam hinni a fülemnek de ezt mondta....ilyet lány még soha nem mondott nekem....folytattuk a beszélgetést majd a végén megkérdezte... "Akkor...mi most járunk" erre én "Azt hiszem igen,valami olyasmi" és egy puszival elválva folytattuk a tábort....én örömömben elindultam a legközelebbi 3km-re lévő Cba-hoz hogy vegyek neki valami szépet,hogy kifejezzem érzéseim,örömömet tárgyban is....szabad foglalkozás volt.

Vettem neki egy liliom díszdobozba csomagolva szív csokit,és egy Raffaello-t....visszafelé menet közben az ég rám szakadt...csurig áztam és 1 villám is a közelemben csapódott be....az ajándékot szatyorban csomagoltam összekötve így nem ázott el,csak én.

2.4km után pásztorom felvett kocsival aki épp egy sráctól tért vissza a táborba.

Vacsora időre pont visszatértem.


Le akartam volna tenni Martina ajtaja elé de féltem hogy valaki elvenné vagy ami rosszabb,a gyerek felügyelők egyike gyanút fogna és ügyet csinálna belőle...így a biztosra mentem.... letettem egy por oltó mellé ami a porta mellett volt.


(Nah jó ez nem mese délután,inntől nem leszek ilyen részletes...bocsánat csak nem tudtam hogyan mesélhetném el)


Martinával közöltem hogy egy csomag érkezett valakitől az Ő nevére....persze ez Ő már tudta hogy tőlem és mondta bizalmasan.....és aggódva és kicsit zavartan,hogy "egyenlőre inkább legyünk barátok,szerelmi barátok,inkább csak barátok...." Szóval a lényeg hogy aggódott hogy kiderülne...én elfogadtam a barátságát a szemében...de belűl az Ő vallomásának a mondata ismétlődött ami miatt nem igazán tudtam elfogadni....de nem is akartam rá eröltetni magam....ezért én is zavart voltam egyben letört is.


Másnap este....még az utolsó dicséret előtt hoztam egy végzetes döntést....meg akartam beszélni az ügyet a gyülekezet legmegbízhatóbb emberével,Katával.


Még is beszéltem,kérve hogy tartsa magában....nem helyeselte a dolgot....és Martina és a gyülekezet érdekeit és Isten érdekeit védve szerette volna ha megbeszélnénk a pásztorral....ellenkeztem majd bele mentem.....számolva azzal a következménnyel hogy kitiltanak örökre a táborozásból...de bíztam Kata szívében így belementem.....ahogy várható volt......a pásztorom feldúlta kicsit a hír....nem volt ideges rám és nem haragudott mégis feldúlta....féltette Martinát....nem tőlem...vagyis nem csak tőlem...hanem az apjától is...aki ha eltiltja emiatt a lányát a gyülekezetbe járástól mert rájön....akkor ezzel együtt Istentől is eltiltja amit a Pásztorom minden esetben szeretne elkerülni...ezért úgy határozott hogy a Táborból kittílt és a gyerekekkel való beszélgetést is megtiltotta.....nem csak a gyerekek védelmében...hanem az enyémben is...hogy magam korúakkal barátkozzak....hogy jót is mondjak....a Pásztorom azt is megjegyezte...hogy nem hisz ferdehajlamúnak....nem hisz rossz embernek...csak eltévelyedettnek akit ettől még Isten és Ő is szeret....szeretem a pásztoromat....nagyon kedves hölgy (Csilla)


Nem szerette volna hogy ezek után egyedűl maradjak hogy ne hogy depresszióba essek...így elmentem ugyanúgy a tábor utolsó alkalmára....csak azzal nem számolt hogy a depresszió nem azonnal jön mindenkinek....hanem az egy folyamat míg oda jut.


Megigértette velem hogy semmilyen módon ne tartsam a kapcsolatot Martinával.....és mivel szeretem Csillát....és bízom/bíztam a döntéseiben....így megígértem.....egy utolsó elköszönő üzenetet írva megszakítottam Mártinával a kapcsolatot....de folyton rá gondolok és hogy hol ronthattam el...mennyire volt-e hiba elmesélni Katának... egyáltalán hibáztam?

Nem tudom....

Csak azt tudom...hogy szomorú vagyok.



Hát itt a mesém vége.


A kérdésem....


Hogyan tovább?

2017. aug. 3. 02:40
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de amilyen cuki történetnek indult olyan undorító lett a vége. Tiszteletben tartom a vallásod, de ez kész röhely. Mindketten tetszetek egymásnak és emiatt nem fogtok egy szót se beszélni többet?


Meg ha már itt tartunk akkor végülis kérdésed sincs. Elég egyértelmű hogy vagy őt választod, a lányt akit szeretsz, vagy azt ami eltilt tőle. De látom nagyon biztos vagy benne hogy így lesz jó, szóval azt ajánlom beszélj másokkal és tereld el a figyelmed róla hogy elfelejthesd mert ezen kívül nincs megoldás így...

2017. aug. 3. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szeretném hinni hogy nem csak "vagy-vagy" választás van.
2017. aug. 3. 04:04
 8/11 anonim ***** válasza:
már bocs, de ez pontosan milyen vallás? oké, hogy keresztény, de a 21. században már kevés az ilyen bigott irányzat... meg az olyan elvakult emberek, akik ezt tényleg ilyen görcsösen betartják. mondom ezt úgy, hogy jómagam is keresztény (baptista) családban nevelkedtem, sokáig jártunk gyülekezetbe is, a mai napig hiszek Istenben, és állandó, napi kapcsolatban vagyok vele, de bumm, már nem vagyok szűz... jó dolog a hit, bizonyos mértékig az is, ha az ember gyülekezetbe jár, de nem kéne olyan eltúlzott szabályokat betartani, mint a középkorban, amikor simán megégettek egy embert, mert rámondták, hogy boszorkány, mert pl csúnyán nézett valakire. persze, van, aki tartja magát ahhoz, hogy mondjuk házasságig szűz maradjon, de abban még nem látok semmi kivetnivalót, hogy találkozgassatok a lánnyal, esetleg egy csók is elcsattanjon... ritka az igaz szerelem, ha rátalálsz, nem jó elengedni.
2017. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az lemaradt, hogy 18/L
2017. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A kereszténységet ha az ember jól sérelmezi akkor nincs olyan hogy túl komolyan venni.
2017. aug. 3. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!