Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hol tudnék egy normalis lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék egy normalis lányt megismerni?

Figyelt kérdés
Budapesten lakom. Szorakozohelyekre jarok,de mind csak szemet csajokkal sikerult kavarnom.... 17\f

2017. aug. 3. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
ott nem is fogsz normálisat találni.
2017. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Én normális lány vagyok és én meg normális pasit nem találok szórakozóhelyen:D
2017. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Mindig mikor egyik vagy másik oldalt,hallom panaszkodni,hogy nincs normális.

Én esetemben,mondjuk mikor lányok panaszkodnak,hogy nem találnak normális fiút,felmerül bennem a kérdés: "Francért vagyok én még mindig egyedül?" :'D

2017. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
#3 Mert a normális lányokat sosem veszitek észre:)
2017. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Buliban nem lehet normálisan ismerkedni.. Van ismerősöm, aki bulis kavarással találta meg a szerelmét, de ez ritka. Ne értsetek félre, nem álszenteskedek, én is kavartam már buliban, de már egy ideje nem várok tőle semmit. (Amúgy ne szóld le a csajokat, mármint, nem tudom, hogy menyire ismered őket, de arra jók voltak, hogy ott kavarj velük, nem tudod, milyenek amúgy. :D Lehet rólad is valaki úgy vélekedik, hogy ,,a szemét srác a buliból".) ezzel meg nem kötekedni akarok, csak na. Szerintem ne buliban akarj ismerkedni, azért Pesten neked több lehetőséged van, mint mondjuk nekem vidéken. Akár egy park, ha van kutyád, kutyasétáltatás közben is, könyvtárak, kávézók :D Remélem tudtam segíteni. 17/l
2017. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedés=bulizás. Akárhányszor olvasok ilyet a bulizás aliasz szórakozó hely kerül fel legelsòként. De miért? Hát könyörgöm ezer meg egy hely van ahol normális lányok vannak. Amit buliba nem igazán fogsz megtalálni.
2017. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
#4 Ez a legunalmasabb sablon válasz, aminek ráadásul még semmi alapja sincs, nemhogy értelme...
2017. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
#7 En leírtam a véleményem és semmi szükség rá hogy más válaszait ertekeld ha nem tetszik pontozz le nyugodtan. Amúgy pedig ez tényleg így van, lehet hogy altalanositas persze mindig vannak kivételek de bulihelyen mindig csak a feltunoskodo kis p*csakat veszitek észre akik haspoloba és miniszoknyaba mennek bulizni.
2017. aug. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Sokat szoktam hülyéskedni, sokat nevetek mert mosolygós lány vagyok, nem járok bulizni, nem fogyasztom semmilyen káros dolgot, szeretek gépezni, szeretek focizni, visszahúzódó lány vagyok, cukrásznak tanulok jelenleg, őszinte vagyok.

Hát azt majd eldöntöd hogy normális vagyok-e vagy sem és ha van kedved akkor ismerkedhetünk.

15/L nemsokára 16.

2017. aug. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én meg mivel a másik oldalt látom, a normálisnak tűnő lányok elküldenek. Szóval ja... :P #3 voltam.
2017. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!