Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Inkább hagyjam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác,aki régen a városunkban lakott, de csak látásból ismertük egymást,ha összefutottunk, mindig szemeztük, és később többször rám is köszönt mosolyogva. Úgy éreztem szimpi vagyok neki. Tudom a nevét, de sajnos elköltözött, új suliba jár, Facebookon bejelöltem ismerősnek, de nem írt, most arra készülök, hogy kiteszek egy képet, és megnézem,lájkol-e,én már pár képét belájkoltam egyébként.Láttam,hogy van Instagramja is, sok új ismerőse, barátja van, szerintem engem már teljesen el is feledett. Egyik közös ismerősünk régebben összehaverkodott vele, és kérdezgette többek között rólam is, és rémlett neki a nevem. Vissza is jelölt,gondolom,emlékszik valamennyire... mondjuk olyan ismerőse is van, hogy Egy Kutya..szóval...lehet,fűnek-fának visszajelöl. Ráíni nincs bátorságom,mert nincs túl sok önbizalmam meg olyan tolakodónak érzem. Ráadásul egyik régi jó lány ismerőse,aki állítása szerint nem az este, szíveket irkál a képe alá. Lehet, én már nem kellek oda..

19/L



2017. aug. 3. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos már szerintem sem te kellesz neki.. :(
2017. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg fog enni ha rá írsz? ... Lehet, hogy most Egy Kutyával ír... Te meg egy csaj vagy...
2017. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SyfaDiaz válasza:
Nem ismerlek, meg őt e ismerem, de ha ráírsz az hatérozottan előnyödre válhat
2017. aug. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lsp3 válasza:
Meg se próbáld! Ha annyi sem volt akkor benne hogy leálljon veled beszélgetni,akkor vagy nem kellesz neki,ami biztos ha még eddig sem próbálkozott,vagy teljesen hülye,ami a későbbiekben neked nem lesz jó.
2017. aug. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!