Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben az esetben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben? Vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb november körül nagyon megtetszett az egyik évfolyamtársam. És ezt meg is tudta szeptemberben. Én is tetszettem neki. De semelyikőnk sem lépett a másik felé csak szemezgettünk, kb februárig. Azóta nem lett semmi több, inkább csak úgy tűnt mintha kezdenénk elfelejteni egymást. De most ismét egyre többet szemezgetünk, illetve a fiú a haverjainak dícsért engem elvileg. Van olyan osztálytársam aki szerint más tetszik neki, de bevallom én ebben nem annyira hiszek, csak a többiek kezdenek bizonytalanná tenni. Most lesz április végén a szülinapja, úgy gondoltam, hogy ráírok hátha elkezdünk beszélgetni vagy valami ilyesmi. Kérlek adjatok használható tippet, és aki oltogatni akar sz inkább zárja be az oldalt, mert ez nekem tényleg fontos! Köszönöm előre is.

14/L

U.I.: Tudom, tudom fiatal vagyok meg minden. :D



2017. ápr. 10. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok és azt tudom tanácsolni, hogy nem mindenkivel lehet facebookon, üzenetben beszélgetni. Menj oda hozzá és úgy próbálkozz.
2017. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Sok sikert neked :)
2017. ápr. 10. 20:40
 3/5 October15 ***** válasza:

1.: Ugyan kérlek, a FB-on kívül nem létezik semmi azt csak besugározza az agyadba a mátrix! :D [GYK: irónia ha a ":D"-ből valakinek nem lett volna nyilvánvaló]


Kérdező: Egy szemezgetés alatt oda mész és megkérdezed, hogy amúgy ennyire megközelíthetetlennek tűnsz vagy csak szeret kukkolni?:D Bár lehet, hogy csak nekem annyira elbszott a humorérzékem, hogy értékeljek egy ilyen benyögést.


25F

2017. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom a fb a legrosszabb megoldás, de hát na félős vagyok :D Egyébként köszönöm a válaszodat :)
2017. ápr. 10. 21:04
 5/5 October15 ***** válasza:
Mondjuk az sem jobb ha 30x kiírod még ezt a kérdést csak egyre furább részletekkel.
2017. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!