Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek a "plátói" szerele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a "plátói" szerelemmel?

Figyelt kérdés
Tegnap néztem egy filmet, amiben szerepelt egy srác és nagyon megtetszett. Nem híres színész, éppen csak pár filmben kapott szerepet, de azok a filmek sem népszerűek. 2 közösségi oldala van, de az egyiket nem használja, a másikon,meg tényleg nagyon kevés ember követi, pedig ő az eredeti felhasználó. Nos, mint kiderült a filmek, amit néztem tőle 2006-osak, szóval, akkor volt 22 éves (1984-ben született) most már 33 éves. Lehet lenne esélyem, de én a 22 éves énjébe "szerettem bele". Hogyan felejthetném el?
2017. aug. 4. 07:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amugy mindegy, mert nem tudod kiverni a fejedből.... max kikopik egyszer
2017. aug. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez nem szerelem, attól, hogy megnézel pár filmet, amiben játszik, még nem ismered, élőben nem is találkoztatok, nem tudod, milyen a kisugárzása, és valóban milyen hatással van rád, vagy mondjuk milyen rossz tulajdonságai, vagy szokásai vannak, amik amúgy nem tetszenének. nem tudom, hány éves vagy, de gyanítom, hogy nem túl idős, és fiúhoz/férfihez még nem sok közöd volt, mert akkor nem olyanokba zúgnál bele, akikkel még életedben nem találkoztál :D de ez tinédzser korban normális, majd kinövöd
2017. aug. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
en inkább vonzalom, szerelem ha az énjét szereted meg, de mivel nem ismered ez nem lehetséges. Nagyon nem tudsz mit tenni, ne nézd meg újra a filmet, éld az életed, aztán majd elmúlik.
2017. aug. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amúgy valószínűleg arról van szó, hogy nagyon vágysz a szerelemre, de a való életben senkiben nem találod meg azt, amit keresel (a mai fiúkat/férfiakat tekintve nem is csodálkozok...), viszont a filmben egy idealizált alakkal találkozol, amilyenre szükséged van. nem belé vagy szerelmes, hanem a gondolatba
2017. aug. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszönöm szépen.
2017. aug. 4. 09:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Magyarázd meg magadnak, hogy az, akit a filmen láttál, nem a valós srác!

Teste azonos, de szerepét más(ok) írtá(k)!

A filmen valós testű, de idegen ÉN-ű szinészt látsz.

2017. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Melyik filmben, melyik színész? Privátban is leírhatnád akár. :) L
2017. aug. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!