Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek egy viszonzatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek egy viszonzatlan szerelemmel, és a helyzettel?

Figyelt kérdés

Áprilisban összejöttem egy férfival. Én 22 vagyok, ő 40. Egy hónapig együtt voltunk, és egy kis összetűzés miatt szakítottunk. Volt egy terhességem, elvetéltem, ő ezt nem hitte el, bevallottam neki, hogy szerelmes vagyok belé. Ekkor mondta azt, hogy ő nem érzi azt, hogy szeretne engem, szakítottunk. Nem beszéltünk szinte semmit ezek után, majd júniusban megint összekerültünk és nála aludtam. Itt megint egy hónapig együtt voltunk, de én már úgy éreztem, hogy nem kell többre, mint hogy jó vele a szex. Egy hülye csaj miatt ismét azt mondta egy hónappal később, hogy nem akar soha többé látni. Ennek ellenére vasárnap felkeresett, tudtam mire megy ki a játék: szexelni akar, hiánya van, de nem akar egyéjszakás kalandot. Belementem a játékba, egy éjszakából nem lehet gond. De több volt, mert többször is felmentem hozzá.

És most jön az, hogy amit eddig eltemettem magamban, felszínre tört, és rájöttem, hogy még mindig szeretem, és el kellene felejtenem. De nem tudok neki nemet mondani. Mégis hogy mondjak nemet, hogy mondjam meg azt hogy soha többé nem akarom látni, és hogy tegyem magam mindezen túl?


2016. szept. 2. 15:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Novessz egy csoppnyi akaratot, meltosagod es onbecsulest, hogy tobbre becsuld magad mint egy uritolyuk. Mert jelenleg kb. ezen a szinten allsz neki mosolyogva asszisztalva ehhez.
2016. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Kell nektek 40-es faszikkal osszeszurni a levet. Miert nem jo mondjuk egy 25-30-as?
2016. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nos, a mai világ elkorcsosult nagyrészében. A 25-30-as pasik többsége még mindig apuci-anyucinál lakik, nem tudja mi az önállóság. Én már 16 éves korom óta totál egyedül élek, mindent magamnak oldottam meg, soha nem volt segítségem. Nekem egy olyan partnerre van szükségem, aki önálló, független, és nem hagyja hogy bárki megmondja mit csináljon. A 25-30-asok többsége ilyen, tisztelet a kevés kivételnek. A 35-40-esek kzött is van hasonló, de kevesebbm, és velük jobban meg is értem a szót.
2016. szept. 2. 16:34
 4/15 anonim ***** válasza:

Az oké hogy idősebb pasi kell. De miért hagyod megalázni magad ?

Ha eleinte megbeszéltétek volna hogy csak szex az oké. De kidob ha van más? Ha nincs senki meg jó vagy ?

Ha te annyira felnőtt és önálló vagy akkor állj a sarkadra. Vagy kellesz neki vagy nem. Ha nem akkor mehet...mondj neki nemet...ne keresd a társaságát..ennyi..

2016. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Elég furcsa a férfi is. Elég gáz a családi háttere, amit hozott magával. Ez azt jelenti, hogy soha nem beszéltek a szülei előtte, stb... a régi vasszigor. És ezt hozta tovább, alig beszél, nem nagyon szól semmit, szerinte én beszélek sokat... És így nem lehetett szinte soha semmit megbeszélni. De ha egyszer szeretem, hogy mondjam meg neki, és utána magamnak is, hogy nem, soha többé nem akarlak látni...?
2016. szept. 2. 17:02
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor szenvedj tovabb, es miutan elvesztegettel ra meg x evet, gyere ide vissza panaszkodni.
2016. szept. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Gondolom egy elvàlt férfiról van szó,aki érzelemmentes laza egyepetyékre vàgyik.De nem szar úgy vele együttlenned,hogy tudod,nincs érzelmi viszonzàs?

Ő csak kihasznàl Téged...

2016. szept. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem elvált egyénről van szó. A legutolsó párkapcsolata 9 évig tartott, de annak is vége már egy ideje. Vannak megbízható forrásaim, hogy rajtam kívül április óta csak egy nővel volt (amúgy ezt ő is megerősítette a napokban), és kiszámíthatatlan mit érez. A második kapcsolatkor júliusig csak baráti puszit adott, ha elköszöntünk, most meg megint megcsókol, vagy szájra puszit ad ha elköszön. Labilis ember, mint én.
2016. szept. 2. 17:20
 9/15 anonim ***** válasza:
Értem,attól,hogy labilis,nem kellene kihasznàlnia Téged.Mondd el neki,hogy bàr szereted,ő ezzel a viselkedésével bànt Téged.Ja és a kérdésemre mi a vàlasz,hogy nem rossz Neked úgy együttlenni vele,hogy az érzelmi rész viszonzatlan?
2016. szept. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nos, egy kicsit rossz. De a msik véglet meg az, hogy vele így az őr részéről érzelmek nélkül is sokkal, sokkal jobb a szex vele, mint bármikor máskor mással....
2016. szept. 2. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!