Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még mindig tetszek neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig tetszek neki? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés

Szóval. Volt egy osztálytársam, aki tetszett. Akkor kezdtem az általánost. Kicsi voltam, nem foglalkoztam a fiúkkal, csak úgy magamba megjegyeztem…milyen helyes arca van. Azt anya sejtette, hogy én is tetszek neki, mert sokszor megvert. Aztán mikor elbeszélgettek a szülők komoly leszidásban részesült és békén is hagyott. De kedves volt, mosolygott, minek után jól lecseszte miattam az apja. 2 év múlva egy táborban találkoztam a másik volt osztálytársammal. Megkérdeztem tőle ki sajnálta, hogy elmentem és egyből rávágta ennek a fiúnak a nevét meg mondta, h annak idején sokan beszélték mennyire összeillünk, ezekről én nem is hallottam. Aztán a húgom elsős lett és abba a suliba jár az a fiú is. A húgomról tudta, hogy a húgom, mert régebben a húgom kézilabdázott és ez a fiú is. Egyik nap hazaért a húgom, kinek áll neve legyen Anna, a fiúnak pedig legyen Tomi. Tehát…egyik nap hazaért Anna az iskolából és közli, hogy valaki üdvözöl az iskolájából és, hogy a régi suliból ismer. El sem tudtam képzelni ki lehet ez a fiú.(ez már a 4. év, hogy elmentem a suliból) Végig mutattam a régi osztály képet és egyből rábökött Tomira „Ő volt az!” Elmosolyodtam. Aztán mondta a húgom, hogy mindig odamegy hozzá Tomi és rólam kérdez. Aztán év végén, a húgom évzáróján összetalálkoztam Tomival és széles mosollyal integettünk egymásnak. Mintha örültünk volna egymásnak.

Lehetséges, hogy mindig tart ez a kis „szerelem”? Mert furcsálom, hogy miért kérdezett annyit rólam, mikor már 4 éve nem találkoztunk, akár el is felejthetett volna. Húgom szerint tetszek neki. Ti mit gondoltok?


Előre is köszönöm!


Baboly12, Pest megye



2017. aug. 4. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tetszel neki:)
2017. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Más válaszát is szívesen olvasom!
2017. aug. 4. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez de aranyos történet! Ti tényleg összeilletek❤😉
2017. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Gondolkodtam már, hogy ez a sors akarata..vagy tényleg ilyen kicsi a világ...

Más válaszokat is meghallgatok!

2017. aug. 4. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy tűnik. :)
2017. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelmű, hogy szimpatikus vagy neki. :) Sokan nem tudják másképp kifejezni tetszésüket, csak agresszióval. Ezzel azt a benyomást szeretnék kelteni, hogy nem kedvelik az illetőt, pedig igazából nagyon is odáig vannak érte. Ezt inkább azok csinálják, akik nem képesek kimutatni az érzelmeiket másoknak. Persze, ez nem minden esetben van így, de most nagyon úgy tűnik, hogy erről van szó. :) Ha te is így érzel, akkor mindenképpen vedd fel vele a kapcsolatot, és beszélgessetek.
2017. aug. 5. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!