Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Nem merek lépni.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem merek lépni.

Figyelt kérdés

Van egy srác 22 éves, ez az egyik gond (korkülönbség). Nagyon tetszik és az eddigi jelek szerint én is bejövök neki. Mindig köszön, mosolyog, kérdezget, megnevettet. Nem merek kezdeményezni nála beszélgetést se, többet meg főleg nem mit csináljak?

15/L



2017. aug. 6. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szülőként én nem nagyon örülnék ha a 15 éves lányom 22 éves fiúval járna. Nem tudom, hogy sérülne-e a lelki, szellemi vagy erkölcsi egészsége.


Nagyon más világ a két korosztály. Egy 15 éves vagy az általános iskola legvégén jár vagy a középiskola legelején amíg a 22 éves vagy az egyetemi tivornyapartikon vedel vagy már melózik. Egy 15 éves ebbe a világba nem illik bele.


Nem az a baj, hogy a srác 7 évvel idősebb hanem a teljesen más életszakasz...


A szerelemben semmi nem számít de kérdés, hogy beteljesülhet-e és jó-e, hogy beteljesül.

2017. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok és 19 éves a barátom. Tök jól megvagyunk a korkülönbség ellenére. Próbáld meg egy haverom szerint kockázat nélkül nincs csalódás de jó sem.:)
2017. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!