Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Annyira szeretem, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretem, de nem merek lépni. Miért?

Figyelt kérdés
Már több éve kölcsönösen vonzódunk egymáshoz a legjobb (lány) barátommal és idén nyáron ennek hangot is adtunk. Nagyon jókat beszélünk, teljesen megbízunk egymásban és úgy döntöttünk, hogy megpróbálkozunk a járással is. Csak az a gond, hogy ha találkozunk nagyon zavarba jövünk és nem merek lépni. Annyira szeretem pedig és nagyon zavar, hogy ilyen gyáva vagyok de mindig azt akarom, hogy tökéletes legyen. Szerintem most meg is sértődött rám mert azt mondtam, hogy egyenlőre maradjunk csak barátok. Viszont pár nap múlva kezdődik a suli és nem fogunk annyit találkozni. Hogy csináljam vissza? Vissza lehet még? 17/f

2015. aug. 30. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Na es miert nem mersz lepni? Mitol felsz? *-*
2015. aug. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hogy elszúrom, nem is akarja igazán vagy leégetem magam előtte...
2015. aug. 30. 11:32
 3/12 anonim ***** válasza:
vegyél neki valami finomságot,és beszélgetésbe egyeledtek
2015. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincs gond a beszélgetéssel de nem állhat egy járás csak abból. Most meg már suli előtt nem tudom elhívni sehova. Vagy mit mondjak neki? Hogy szeretem? És ha az se elég hogy visszacsináljam?
2015. aug. 30. 11:49
 5/12 anonim ***** válasza:
De egyebkent ha azt mondja, h maradjatok csak baratok, akk nem kellene sztem ezzel kinlodni, mert ha nagyon nyomulos vagy, akk meg a baratsagnak is vege lehet...
2015. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt én mondtam zavarodottságomban, nem ő...
2015. aug. 30. 12:52
 7/12 anonim válasza:
beszélj vele. jobb az ilyet tisztázni
2015. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hívd el és csókold meg.
2015. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Kapd el és csókold meg :D bizonyítsd be neki hogy jó vagy :D
2015. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Megpróbálom :)
2015. aug. 30. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!