Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon bunko vagyok? Szakíthat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bunko vagyok? Szakíthat ezért a barátnőm? Ma már töbször felhívtam de semmi. Lehet, hogy ezért? 15/F

Figyelt kérdés

Először volt nálunk a barátnőm. Amikor elment elkísértem a hévig. Ott még gyorsan megkérdeztem tőle, higy ugye nem vitt el semmit.



Lehet, hogy ezért haragszik rám. Szokott olyat csinálni, hogy nem valaszol vissza de most ezért a dologért agódok, hogy haragszik. Félek. De nem tudom, hogy ezt miért kérdeztem. Nagyon magam alatt vagyok.....


2017. aug. 7. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Avval hogy ezt mondtad neki gyakorlatilag azt mondtad hogy nem bizol benne , bedzéld meg vele ezt és többet ilyent ne kérdezz tőle szegénytől , bizz benne , és van mitől félj de megnyugtatlak hogy szerintem ettől nem fog elhagyni ,vegyél neki minél hamarabb egy ajándékot :)
2017. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul érzem magam. De mit vehetnék neki?
2017. aug. 7. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mégis miért lopott volna vagy mit lopott volna? Honnan jött ez a feltételezés?

Bocs de én ezen a kérdésen mindenképpen megsértődné ha a pasim ,ha egy barátnőm ,ha egy rokonom ,ha egy bármilyen ismerősöm kérdezné. Gyakorlatilag azt gondolod róla ez alapján hogy enyves kezű.

Nem biztos hogy emiatt szakít ,de nem csodálom hogy nagyon kiakadt.

2017. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
milyen árnyalatú a bőrötök?
2017. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom ,akármit vehetsz neki ,csokit ,vázát ,képrámát, karórát ,pénztárcát (ezt nem annyira ajánlom 😂😂 ) , virágot is vehetdz neki annak minden lány örvend :)
2017. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!